Przyszli teściowie kupili mi kłopotliwy prezent. Wypada mi go oddać? Weronika, 25 l.

Przyszli teściowie kupili mi kłopotliwy prezent. Wypada mi go oddać? Weronika, 25 l.
30.12.2015

Dostałam dość kłopotliwy prezent od mojej przyszłej teściowej. Wigilię spędziłam z chłopakiem trochę u moich rodziców, a trochę u jego. Tam czekała na mnie pod choinką paczka, w której znalazłam... czapkę i rękawiczki. Dziwny upominek, bo nie znamy się aż tak dobrze, ale naprawdę doceniam gest. Przymierzyłam nawet, żeby było im miło, jego mama cieszyła się, że będę w tym chodzić i ogólnie super.

Zaraz przyjdą mrozy, a ja na pewno tego na siebie nie założę. Ten komplet jest naprawdę strasznie brzydki. Czapka z jakąś wyszywanką, rękawiczki zbyt wąskie, wszystko w kolorze butelkowej zieleni. Do niczego mi to nie pasuje, jest niewygodne i paskudne. Zaraz zaczną się pytania, dlaczego tego nie noszę, bo jednak czasami ich odwiedzamy. To może lepiej powiedzieć prawdę?

 

 

Myślicie, że to dobry pomysł, aby delikatnie dać jej do zrozumienia, że jednak prezent mi nie pasuje i trzeba coś z tym zrobić? Myślę, że to nie były tanie rzeczy, bo firma porządna. Myślałam o tym, żeby namówić ją na zwrotalbo ja wezmę paragon, oddam i wybiorę coś bardziej odpowiedniego? Naprawdę nie wiem jak się zachować. Nie chcę im podpadać, bo traktuję chłopaka bardzo poważnie.

Gdyby to była jakaś pierdółka do domu, to mogłabym ją gdzieś schować i po problemie. Ale tu chodzi o ciuch i jego rodzice na pewno liczą na to, że kiedyś się w tym pokażę. Nie mam zamiaru.

Co mam zrobić w tej sytuacji?

Weronika

84 % tak
16 % nie

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 4.5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2015 21:48
idiotyzm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2015 21:27
serio masz 25 lat?? bo z listu wynika ze przynajmniej 10 mniej. Kto Ci każe w tym zestawiku paradować każdego dnia??? Bedziecie jechac do nich to zakładasz raz czy dwa i po problemie a teściowej bedzie miło
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2015 21:09
Gułpia jesteś zakładaj tylko ja będziesz do nich szła. nie mów nic bo bedzie mi strasznie przykro
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2015 20:32
Ubieraj tylko jak idziesz w gości do teściów a w inne miejsca noś swoją czapke i rękawiczki :) Oni będą zadowoleni że to nosisz, a Ty nie będziesz mieć problemu z wymienianiem, gadaniem itp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2015 19:27
butelkowa zieleń jest teraz modna :) Pod żadnym pozorem nie mów że prezent jest nie trafiony, bo tak nie wypada. Przyjełaś, przymierzyłaś, podziękowałaś i fajnie, a jak Ci się aż tak bardzo nie podoba to nie musisz w nim chodzić. Chociaż przyszłej teściowej na pewno byłoby miło, gdybyś parę razy założyła.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie