Ja mam dopiero 17 lat, on 29, dziewczynę i dziecko... Czy to możliwe, że mnie kocha? Iza

29.12.2015

Często staram się odpowiadać na listy innych czytelniczek mając na celu pomoc im. Dzisiaj to ja chciałabym zaczerpnąć pomocy od Was. Jestem Iza i mam 17 lat. Od czterech miesięcy spotykam się z chłopakiem, który ma 29 lat i dziewczynę, z dzieckiem na karku. Latał za mną jak głupi, mówił że tak bardzo mu na mnie zależy, że czuje się ze mną znakomicie. Równocześnie ubliżał swojej dziewczynie, mówił, że to co kiedyś do niej czuł …wygasło. 

Uwierzyłam w jego słowa. Zakochałam się i dziś czuję się okropnie. Patrycja dowiedziała się o naszych spotkaniach, w bardzo głupi sposób… mianowicie przeczytała jego sms-a skierowanego w moją stronę, w którym wyznał mi miłość. Od tamtej pory przechodzę piekło. Wypisuje do mnie sms-y, chce się ze mną spotkać w celu wyjaśnienia sobie zaistniałej sytuacji.

Po czterech miesiącach powiedział mi, że mnie KOCHA. Czuję do niego dosłownie to samo. Nie potrafię tak po prostu odpuścić i iść dalej przez życie bez Niego. Powiedział, że gdyby nie dziecko już dawno by się z nią rozstał… Dziś uświadomił mnie, że chce wrócić do normalności, ponieważ ma dość awantur…

Nie wiem co mam ze sobą zrobić, nie mogę jeść, nie mogę spać, ciągle mam jego słowa w głowie… Jego obraz przed oczyma… Proszę doradźcie coś. Zwariuję!

Iza

87 % tak
13 % nie

Polecane wideo

Komentarze (21)
Ocena: 4.62 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2015 13:53
nie kocha Cię, może być co najwyżej Tobą zauroczony. miłość się buduje latami, a nie w parę miesięcy i do tego raniąc innych. typ wykorzystuje Twoją naiwność. nie dojrzał do poważnego związku, więc zamiast poważnie zaangażować się w swoją rodzinę, to lata za innymi panienkami. szkoda Twojego życia na niego, nie będziesz z nim miała lepiej niż jego obecna kobieta. powiedz mu, że dojrzały odpowiedzialny człowiek pracuje nad swoim związkiem, rozmawia, rozwiązuje problemy wspólnie ze swoją partnerką, a nie szuka naiwnych panienek do bzykania, żeby odreagować rodzinne stresy. serio, odpuść go sobie. pobeczysz, pobeczysz i Ci przejdzie, a z czasem poznasz kogoś bardziej odpowiedniego.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2015 22:42
Jestem w związku z 7 lat starszym facetem z dzieckiem (wpadka) i nigdy nie byłam szczęśliwsza. Jeśli facet ma dziecko, to znaczy, że musiał się nauczyć odpowiedzialności i dbania o drugą osobę. Różnica wieku też nie jest wyznacznikiem szczęścia w związku. Poczekaj i przekonaj się, jak rozwinie się Wasza relacja i powodzenia :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 29.12.2015 19:17
To ja Ci powiem jak to wygląda z perspektywy osoby 12 lat od Ciebie starszej: dorosły facet z dzieckiem i partnerką na karku manipuluje młodziutką siksą i miesza jej w głowie, żeby ją wykorzystać. Ot co. Współczuję Tobie, ale o wiele bardziej współczuję jego kobiecie.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2015 17:47
TY się źle czujesz? A pomyślałaś jak czuje się tamta dziewczyna? Jesteś niedojrzała i głupia. Naprawdę są jeszcze laski, które wierzą w takie gadki, że tamta się nie liczy, że ją zostawi, że są razem tylko ze względu na dziecko? Naprawdę? Jakby ni chciał z nią być i naprawdę Cię kochał, to by ją zostawił. Od razu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 29.12.2015 16:54
Masz tupet. Miej chociaż odwagę spotkać się z tamtą w oczy i jej powiedzieć co i jak skoro miałaś odwagę rozwalić jej związek i pewnie całe dotychczasowe życie. Zobaczysz- ciebie potraktuje dokładnie tak samo jak tamtą dziewczynę. Jak można być tak głupią i nabierać się na takie kity
odpowiedz

Polecane dla Ciebie