Czy pójść na studniówkę z bratem? Gosia, 18 l.

Czy pójść na studniówkę z bratem? Gosia, 18 l.
12.12.2015

W styczniu mam studniówkę, więc zaczęłam myśleć o tym, z kim pójdę. Chłopaka nie mam, żadnych dalszych kuzynów, ani synów znajomych rodziców. Jak już, to małolaty albo dorośli faceci. Kolegów mam raczej w tym samym wieku, a oni zapraszają inne dziewczyny. Nie chciałabym tego zostawiać na ostatnią chwilę, bo na razie naprawdę nie mam ani jednego typu... Mama mnie namawia, żeby wziąć brata.

Dobrze się z nim dogaduję, jest o 3 lata starszy, źle nie wygląda, więc może to jest pomysł? Z jednej strony to trochę obciach, bo jak tu pozować do zdjęć z rodziną, ale chyba lepiej tak, niż sama... Koleżanki są za, bo niektóre się w nim kochają, ale to ma być MÓJ partner. Mam tańczyć z bratem? Na weselach to robię, ale to chyba co innego.

 

Próbowałam odświeżyć kontakt z kolegą z gimnazjum, który zawsze mi się podobał, ale on ma studniówkę w tym samym terminie. I idzie tam ze swoją dziewczyną. O kim nie pomyślę, to odpada, a brat jest. Opcja bardzo awaryjna, ale jak nic innego nie wymyślę, to chyba będzie trzeba tak zrobić. Tylko czy się w ten sposób nie ośmieszę? Wiele osób z klasy go kojarzy, więc nie mogę udawać, że to ktoś inny.

Mam z nim dobry kontakt, zawsze mnie chroni i nie skarży rodzicom. No i jeszcze jedna sprawa – on na własnej studniówce nie był, bo wylądował wtedy w szpitalu z wyrostkiem. To byłaby jego pierwsza i pewnie chętnie by się wybrał.

Zaprosić go?

Gosia

37 % tak
63 % nie

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2015 20:40
ważne zeby dobrze się bawić i czuć w towarzystwie innej osoby ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2015 20:37
Bardzo dobra decyzja .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2015 16:46
A ja byłam z moim bratem na studniówce i dobrze ją wspominam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2015 11:11
Pewnie, że idźcie razem! Będziecie się razem dobrze bawić, tymbardziej, że twoi znajomi wydają się zainteresowani poznainiem go. Zrobisz mu na pewno przyjemność zapraszając go, szczególnie że sam na studniówce nie był. Dobra z CIebie siostra :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2015 22:20
ja byłam z bratem i swietnie sie wybawiłam :) żaden obciach!:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo