Czy podobają Wam się buty typu EMU? Piękne nie są, ale przynajmniej ciepłe... Hania

Czy podobają Wam się buty typu EMU? Piękne nie są, ale przynajmniej ciepłe... Hania
13.11.2015

Dziewczyny, chciałabym Was zapytać, co myślicie o butach typu emu. Szukam czegoś na zimę, ale na razie to jakaś tragedia. W sklepach same dziwne kozaki, które do niczego nie będą mi pasowały. Znalazłam jedne w miarę dobre, ale tak kiepsko wykonane, że pewnie się rozlecą po pierwszym śniegu. Jestem zmarzluchem i szybko czegoś potrzebuję, ale nie potrafię się zdecydować. Czy emu wchodzą w grę?

Słyszałam o tych butach bardzo różne opinie. Jedni mówią, że to najbrzydsze buty na świecie, a inni, że najcieplejsze i najwygodniejsze. Dla mnie ich wygląd jest raczej obojętny. Ani nie są specjalnie piękne, ale też mnie nie odstraszają. Buty jak buty. Przynajmniej pasowałyby do wszystkiego, bo prezentują się bardzo uniwersalnie. Ale sama już nie wiem. Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.

Pokazałam je mamie i stwierdziła, że są okropne. Jej zdaniem młoda dziewczyna powinna wybrać coś bardziej eleganckiego, a dla niej to „zwykłe buciory”. Mówi, że wyglądają jak futrzana wersja gumiaków i nawet koło domu by w nich nie chodziła. Ona ma dziwny gust, więc za bardzo się nie przejmuję jej zdaniem, ale wiem, że inni też nie najlepiej mówią o emu.

Mam 18 lat, jestem normalnie zbudowana. Ani za gruba, ani nie za chuda. Podobno mam zgrabne i długie nogi. Myślicie, że emu by mi pasowały? Podobają Wam się czy szukać czegoś innego? Chodziłam po sklepach, ale nie widzę nic fajnego...

Hania

56 % tak
44 % nie

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2015 17:27
Nie kupuj ich.kup lepiej kozaki za kolano z ekologicznej skory
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2015 14:33
Mi tam się emu podobają, ale właśnie. nie stać mnie na oryginał tak też nie chcę kupować podrób które nie dość że się wycierają bardzo szybko to dodatkowo na pierwszy rzut oka widać, że są dramatyczne. Szafa Sztywniary (blogerka) bardzo często poroponuje stylizacje oparte głownie o emu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2015 12:27
Emu są ohydne i brzydkie. Jak chcesz wytrzymałe i cieple, nieprzemakalne buty kup lepiej zimowe trapery
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2015 08:00
jeśli chodzi o emu, to nie warto wydawać pieniędzy na te które znajdziesz w pierwszym lepszym sklepie bo przemokną zawsze, ale jeśli stać cię na kupienie prawdziwych EMU Australia, to jak najbardziej polecam, bo odpowiednio zadbane nie przemokną .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2015 06:17
Może i są ciepłe, ale na pluchy tragedia. Przemakają. Lepiej kupić kozaki wyścielone od wewnątrz wełną.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo