Nie odczuwam przyjemności z seksu. Czy powinnam spróbować z innym partnerem? Aga

30.10.2015

Długo wahałam się czy napisać ten list. Mam (moim zdaniem) poważny problem. Uprawiam seks z moim chłopakiem od ponad roku i za każdym razem nic nie czuję. Kompletnie nic. Żadnej przyjemności. To nie jest tak, że on mnie nie podnieca, bo podnieca i to bardzo i chcę się z nim kochać, ale kiedy już to robimy, nic nie czuję i chcę żeby to się jak najszybciej skończyło. Rozmawialiśmy o tym parę razy. Wiem, że on chciałby żeby było inaczej, ale szczerze... nic nie robi w tym kierunku. 

Nawet kiedy dotyka mojej łechtaczki, ja albo nic nie czuję, albo czuję to tak intensywnie, że zabieram jego rękę, bo nie mogę wytrzymać. On dotyka mnie delikatnie, ale to jest tak intensywne, że aż bolesne. Zaczynam nienawidzić swojego ciała. Czuję, że jestem jakaś inna. Wszędzie pełno o tym jaki to seks jest przyjemny... Kiedy to widzę, chcę mi się płakać i jestem wściekła. Czytałam na ten temat dużo w internecie. Są kobiety, które nie miały nigdy orgazmów pochwowych a łechtaczkowe osiągają bez problemów. Ja nie marzę nawet o żadnym z nich. 

Chcę choć odrobinę przyjemności. Bardzo kocham mojego chłopaka i nie wyobrażam sobie, że mogłabym go stracić. On jest moim pierwszym chłopakiem. Z nikim wcześniej tego nie robiłam. Mam do niego żal, bo trochę wymógł na mnie pierwszy raz. Nie byłam na to gotowa. I bardzo bolało. Być może przez traumę nie czuję przyjemności. Nie wiem ile jeszcze tak wytrzymam. Chcę tak jak wszyscy czerpać z seksu przyjemność. Wydaje mi się, że to już nigdy się nie zmieni

Czy możliwe jest niedopasowanie seksualne? On zawsze dochodzi, kiedy to robimy. Dla mnie jedyną przyjemnością jest kiedy ocieram moje intymne miejsca o jego brzuch lub nogę. Czuję przyjemne ciepłe dreszcze przez ok. 5 sekund i to wszystko. Kiedy zaczynamy się kochać czar pryska... Mam go zostawić i spróbować z innym?

Aga

63 % tak
37 % nie

Polecane wideo

Komentarze (36)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2015 18:41
nie szukaj innego, to raczej niczego nie zmieni. problem jest albo z fizjonomii albo w psychice. zresztą młode, słabo doświadczone kobiety zazwyczaj nie miewają orgazmów, sama dopiero po kilku latach zaczęłam być zdolna do przeżywania tego ;) więc może wszystko z tobą ok, tylko potrzebujesz czasu na ogarnięcie co ci sprawia przyjemność i w jaki sposób chłopak powinien ciebie stymulować, żeby ci zrobić dobrze. cierpliwości.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2015 17:32
Moze isc do ginekologa? Moze cos tkwi w psychice to do psychologa?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2015 16:06
Najlepsza zabawka w lozku jest facet ,to on powinnien zrobic tak ,zeby dziewczyna poczula sie jak w niebie .Zabawki zostaw w spokoju ,jeszcze bedziesz miala okazje je wyprobowac ,ale jeszcze nie teraz ,poniewaz z tymi zabawkami jest roznie .Natura jest najlepsza .
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2015 14:57
a może po prostu jesteś aseksualna?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2015 14:55
Duzo zalezy od partnera bardzo duzo .Moj facet tez nie jest modelem ,ale w lozku jest niesamowity ,seks z nim to obled.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie