Cieszycie się, że Facebook wprowadzi opcję NIE LUBIĘ? Aga

Cieszycie się, że Facebook wprowadzi opcję NIE LUBIĘ? Aga
19.09.2015

Przeczytałam gdzieś, że podobno Facebook ma wprowadzić opcję „nie lubię”. Miał to zapowiedzieć właściciel, więc chyba sprawa jest poważna. I tak się zastanawiam, czy to na pewno jest dobry pomysł. Może w innych krajach tak, ale w Polsce... Już to sobie wyobrażam – co byśmy nie dodali, to będzie miało 10 razy więcej „nie lubię” od „lubię”.

Jesteśmy trochę zawistni i lubimy robić na złość. No i mało rzeczy nam się podoba... No, ale już pomijając lajkowanie lub „nielajkowanie” postów jakichś stron, to co na profilach prywatnych? Wyobrażacie sobie, że klikniecie pod zdjęciem znajomego „nie lubię”?

A jak się komuś omsknie palec i zrobi to przypadkiem, to katastrofa gotowa. Trochę to ryzykowny pomysł.

 

Ale tyle mojego zdania. Chciałam się zapytać innych, co o tym myślą. Wiem, że czasami trudno kliknąć „lubię to”, a inaczej nie ma jak wyrazić swojego zainteresowania tematem. I wtedy lajki pokazują się pod artykułami np. o czyjejś śmierci. Teraz będzie można kliknąć „nie lubię” i jakoś bardziej to pasuje.

Poza tym, to chyba nic dobrego. W Sieci jest tylu hejterów, że strach się bać, jak zaczną przy wszystkim klikać „nie lubię”. Ja tam się tego trochę boję.

A Wy co myślicie?

Aga

55 % tak
45 % nie

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 4.71 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2015 20:15
chyba jestem zbyt dojrzała, że się pasjonować czymś takim, czy jest tam opcja "lubię" czy "nie lubię":D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2015 17:48
Tak, wyobrażam sobie, że klikam pod zdjęciem znajomego "nie lubię", gdy czegoś nie lubię... Coś mi się wydaje, że Ty boisz się o to, jak inni ludzie będą odbierać Ciebie. Serio, czy Twoje życie opiera się tylko na Facebooku? Trochę to przykre...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 20.09.2015 15:30
A co mnie to obchodzi? Moim życiem nie rządzą kliknięcia "lubię to" na fb, są ważniejsze sprawy. Radzę Ci zająć się czymś ciekawym, znaleźć pasję i jakieś celu zamiast przejmować się głupotami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2015 19:19
co ja o tym myślę? Mam to w czterech literach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2015 16:43
Dodatkowa i niepotrzebna fala hejtu. Tyle wyjdzie z tego całego ,, nie lubie"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie