Czy załatwić sobie zwolnienie z WF-u na cały rok? Mam taką możliwość, ale się waham... Wiola

Czy załatwić sobie zwolnienie z WF-u na cały rok? Mam taką możliwość, ale się waham... Wiola
25.08.2015

Za chwilę do szkoły… Strasznie szybko te wakacje minęły. Mam problem, bo nie bardzo wiem, co zrobić z WF-em. Idę do pierwszej klasy liceum, więc jeśli coś załatwiać, to teraz. Mam znajomą lekarkę, która mogłaby mi wypisać zwolnienie z góry na cały rok, ale czy warto? Do tej pory o tym nie myślałam, ale jak ostatnio była u moich rodziców to tak się zgadałyśmy i ona powiedziała, że jak coś, to mam dać znać.

Podobno wielu już wypisała, bo WF w szkole to jakaś tragedia. Nuda, beznadziejni nauczyciele i żadnych korzyści. No nie wiem, tak przynajmniej się trochę ruszałam… Ale może ona ma rację? W planie mam wszystkie WF-y jako pierwsze, więc przynajmniej mogłabym się wyspać. A jeśli chodzi o ćwiczenia, to przecież mogę się poruszać sama, bez nauczyciela nad głową.

Zastanawiam się, czy warto tak zrobić. Jeśli któraś z Was załatwiła sobie takie zwolnienie, to dajcie znać, co było potem. Ćwiczycie, czy lenistwo bierze górę? Ja nie lubię szkolnego WF-u, ale boję się, że bez tego to już w ogóle nic nie będę robiła. A trochę schudnąć by się przydało.

Wiem, że niektórzy chcieliby mieć taką możliwość i nawet szukają lekarzy, którzy zgodzą się wypisać. Ja mogę mieć to od ręki i zgłupiałam. Wcześniej to mi się kojarzyło z pójściem na łatwiznę, a teraz to już sama nie wiem.

Warto się zwalniać?

Wiola

54 % tak
46 % nie

Komentarze (30)

Ocena: 4.93 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2015 00:28
Jeśli wf masz pierwszy to ja bym się nie zastanawiała. Spanie najważniejsze! Jak będziesz sama ćwiczyć to będziesz robić to co lubisz i kiedy lubisz.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2015 18:16
NIESTETY ALE TAKA JEST RZECZYWISTOSC UCZNIOWIE NIE CHCA CWICZYC NAUCZYCIELOM TEZ RECE OPADAJA I W PEWNYM SENSIE OLEWAJA TO SKUPIAJA UWAGE NA TYCH BARDZIEJA AKTYWNYCH SPORTOWO UCZNIACH BO SZKODA CZASU NA PORNYCH
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2015 17:48
...i znowu ten sam list, co rok temu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2015 17:42
wlasnie,jak to jest w poznaniu,jak sie idzie na studia? dostane zwolnienie z powodu dochodzenia do zdrowia po operacji, i co? przyjma je? co bede musiala robic?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 3) 25.08.2015 17:18
ściema - plan lekcji w szkole dostaje sie dopiero na rozpoczęciu roku, a nie w wakacje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo