Kolczyki w sutkach - TAK czy NIE? Marzę o tym, ale boję się reakcji innych! Anonim

Kolczyki w sutkach - TAK czy NIE? Marzę o tym, ale boję się reakcji innych! Anonim
31.07.2015

Bardzo proszę o opinię szczególnie te dziewczyny, które mają doświadczenie z piercingiem. Sama mam już kilka kolczyków. Oczywiście w uszach, ale też malutki w nosie i w brwi. Trochę bolało, ale do przeżycia. Mojemu chłopakowi się podobają, rodzina też to jakoś przełknęła, ale nabrałam ochoty na coś jeszcze. Kiedyś marzył mi się pępek, ale to strasznie oklepane. Ostatnio myślę o przekłuciu sutków, ale na razie coś mnie powstrzymuje.

Przede wszystkim chodzi o ból, bo mam strasznie wrażliwe piersi. Wystarczy, że założę bluzkę bez stanika i już mnie to drażni. Może się to przydaje w łóżku, ale na co dzień to raczej słabe. Jak sobie wyobrażę, że ktoś mi przy nich majstruje i wbija igłę, to aż mnie skręca. Ale z drugiej strony, to mi się po prostu podoba. Mam kształtny biust, więc mogę chodzić bez biustonosza. Fajnie to wtedy wygląda.

Może dzięki kolczykom sutki nie będą już tak nadwrażliwe? Na to też liczę i mam nadzieję, że ktoś bardziej doświadczony może mi to potwierdzić. Jak szaleć, to chyba teraz, bo kiedyś będzie za późno. Pewnie ponosiłabym je przez kilka lat, ale wydaje mi się, że warto spróbować. Tylko przydałoby się wiedzieć, jak to wygląda w salonie piercingu, czy bardzo boli i ile czasu się goi.

No i najważniejsze – jak się żyje z takimi kolczykami i jak reagują na nie inni. Podejrzewam, że dla niektórych to już przesada, ale w końcu to moje życie i ciało. Chłopak twierdzi, że to wygląda seksownie, ale chyba bałby się mnie dotykać. Szybko się przyzwyczai... Boję się tylko jednego. Że zaraz ktoś mnie wyzwie od najgorszych, bo to takie kontrowersyjne i kojarzy się z pustymi dziewczynami.

Bardzo proszę o pomoc w podjęciu tej decyzji. Chodzi mi o konkrety, ale jeśli ktoś ma jakieś zdanie na ten temat, to też. Nie mam na myśli „nie, bo mi się to nie podoba”, ale coś, co mi naprawdę pomoże w przemyśleniu tematu.

Polska jest trochę zaściankowa pod tym względem, ale mam nadzieję ktoś mnie spróbuje zrozumieć.

Anonim

61 % tak
39 % nie

Komentarze (12)

Ocena: 4.67 / 5
A. (Ocena: 5) 31.07.2015 21:11
Ponoć z kanalików mlecznych kolczyli robią sieczkę więc jeśli zamierzasz mieć dzieci i karmić piersią to przemyśl to dokładnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2015 17:49
poszukaj opini o salonach i wybierz sie do tego najlepszego skoro chcesz taki kolczyk, nikomu nic do tego, wazne zeby tobie sie to podobalo :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2015 14:26
urocze czasy nastały, ze coś co jest naszym marzeniem [za tytułem] nagle staje się czymś co koniecznie należy poddać opinii ludzi i skonsultować. Ja tam po prostu swoje marzenia spełniam [nie mylić z chwilowymi zachciankami], więc jeśli chcesz ten kolczyk to go po prostu zrób. [chyba jest na tyle popularny, że przy odpowiedniej pielęgnacji nie zagraża życiu ^^)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 1) 31.07.2015 13:14
W dupie sobie zrób
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2015 09:42
Ja bym nie patrzyła na innych. Przecież sutki to nie jest część ciała, którą wszyscy oglądają! Ludziom nic do tego. A jeśli chodzi o ból, to rzeczywiście miałabym opory...Wybierz dobry salon, żebyś miała pewność, że to będzie zrobione jak należy i sterylnie przede wszystkim.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo