Czy zerwać z chłopakiem, który jest na tyle głupi, że nie zdał matury? Zuzanna

Czy zerwać z chłopakiem, który jest na tyle głupi, że nie zdał matury? Zuzanna
14.07.2015

Dużo osób w tym roku nie zdało matury i niestety znam jedną z nich bardzo dobrze. Chodzi o mojego chłopaka. Ja jestem tym załamana, a on w ogóle się nie przejął. Mówi, że to nic takiego, kiedyś poprawi, ale na pewno nie w sierpniu. Mamy wykupione wakacje i on nie ma zamiaru tego odwoływać i się uczyć. To co on będzie robił przez cały kolejny rok? Pytam się siebie, bo on mi odpowiedzieć nie umie.

Dla mnie to jest powód do wstydu. Nie tylko on się powinien wstydzić, ale ja też. Związałam się z jakimś półgłówkiem... I do tego strasznie leniwym. Nie wiem jak można oblać taki egzamin. Wystarczy zdobyć mniej, niż 1/3 punktów! Każdy by to zrobił. Jak widać, on potrafi zaskoczyć. Szkoda, że tak negatywnie.

Niby to tylko matura, ale ja się zaczęłam zastanawiać co z nami dalej...

 

Myślę sobie czasem, że szkoda być z kimś takim. Matury nie zdał, nie wiem kiedy to wreszcie zrobi, na studia nie pójdzie, pracy nie znajdzie. Czy to nie jest strata czasu i nerwów? Nie wiem. Ja chyba straciłam do niego szacunek i może nawet się odkochałam. Nawet nie chce mi się z nim teraz rozmawiać.

Straszny obciach chodzić z kimś takim. Wszyscy pytają, jak mu poszło, a ja się muszę za niego wstydzić. Jak odpowiem, to widzę ich reakcje. Jakieś takie zmieszane miny w stylu „ale sobie znalazłaś faceta”. No właśnie, może źle trafiłam i powinnam to skończyć?

Co myślicie?

Zuzanna

46 % tak
54 % nie

Komentarze (33)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 03.04.2018 21:43
Dziewczyno, przepraszam za określenie ale jesteś po prostu pusta! Niektórzy w ogole nie potrzebują zdawać matury bo nie chcą iść na studia, jest wiele innych możliwości późniejszej nauki i pracy nie trzeba iść na studia. To, że Twój chłopak nie zdał matury nie oznacza, że jest głupi. Znam wiele osób które nie zdały matury np. z matematyki czy ustnego polskiego a w szkole mieli świetne oceny. Nie każdemu się poszczęści dostać dobre pytanie na ustnym polskim, a matematyka w Polsce jest na takim poziome, że w innym kraju po studiach ekonomicznych dopiero umieją to co u nas w liceum. Widać, ze po prostu nie kochasz swojego chłopaka, a wiec zerwij z nim właśnie z tego powodu. Niech sobie chłopak nie marnuje życia z taka laską jak Ty...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2016 17:08
Moj chlopak zostal 2 razy w 2 klasie i mam to w dupie bo go kocham
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2015 19:30
Czytałyście tekst w ogóle, czy tylko tytuł? Przecież dziewczyna pisze, że koleś nie tylko oblał, ale ma to gdzieś i nie ma pomysłu na siebie. Ja bym nie chciała być z kimś takim. Co innego nie mieć matury, ale mieć pomysł na siebie, a co innego być darmozjadem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2015 19:10
Moja najlepsza przyjaciółka właśnie wzięła ślub z chłopakiem który nie zdał matury, po 8 latach związku. Właśnie obroniła magistra i jakoś jej to nie przeszkadzało i się nie dziwię bo chłopak złoto. I robotny i bardzo ją kocha i szanuje. I to jest chyba najważniejsze, a nie matura.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2015 16:43
Mój facet ma jedynie ukonczone gimnazjum , a ja mam tytuł magistra. i zyjemy mamy się dobrze jesteśmy zaręczeni. On pracuje , ja pracuje.. Da się? Da.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo