Facet w japonkach - TAK czy NIE? Podobno są niemęskie... Bartek

Facet w japonkach - TAK czy NIE? Podobno są niemęskie... Bartek
25.06.2015

Witam Wszystkich,

pewnie rzadko otrzymujecie pytania od facetów, ale bardzo mi zależy na opinii kobiet. Sprawa jest niepozorna, ale dotyczy mnie w jakimś stopniu. Chodzi o to, że jak tylko zrobi się ciepło, lubię sobie pochodzić w klapkach. Kiedyś spróbowałem japonek i niczego wygodniejszego w życiu nie miałem na nogach. Tylko widzę, że to wzbudza jakieś dziwne emocje.

Pamiętam jak w zeszłym roku szedłem sobie tak przez centrum handlowe i jakaś dziewczyna rzuciła z tyłu „patrz, jaki ped***”. Powiedziała też coś o klapeczkach. Było ich tam sporo, więc nie wychwyciłem, która konkretnie. Miała szczęście, ale nie o tym mowa. Nie pierwszy raz spotkałem się z opinią, że to jest najmniej męskie obuwie...

 

Nie to, że się jakoś strasznie przejmuję opiniami gimnazjalistek, ale chciałem zapytać o zdanie bardziej rozgarnięte dziewczyny i kobiety. Z jednej strony widzę, że coraz więcej facetów docenia wygodę japonek, a z drugiej dalej czuję się nieswojo. Za granicą wszyscy w nich chodzą i nie ma problemu, a w Polsce wychodzi na to, że są „peda**kie”.

Co Wy o tym myślicie? Macie coś przeciwko temu, żeby chłopak chodził w takich butach?

Bartek

46 % tak
54 % nie

Komentarze (44)

Ocena: 4.84 / 5
Belmondo (Ocena: 5) 08.12.2017 22:35
Tylko pedalskie, metroseksualnego i zniewieściałe cioty chodzą w japonkach, nawet na plaży i na basenie.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2015 17:13
Ani kobiety i mężczyźni nie powinni nosić japonek na ulicy... to jest strasznie niechlujne. Japonki tylko na plażę czy basen, nigdy na miasto!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2015 13:11
Mój chłopak również chodzi w japonkach i mi to nie przeszkadza. Jest mu wygodniej i chłodniej w stopy. Nie mam najmniejszego problemu wyjścia z nim na spacer, na zakupy a nawet do znajomych.
odpowiedz
Aneta (Ocena: 5) 26.06.2015 13:10
Mój Mąż, który jest pierwszy do osądów czy coś jest pedal.skie czy nie, sam chodzi w japonkach więc spokojnie możesz je zakładać :) ale jeśli założysz różowe to komentarze mogą być różne :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2015 00:04
Japonki u faceta? Oczywiście, że wygląda to tragicznie. Tak samo w przypadku kobiet. Japonki zakłada się na basen i na plażę, nigdzie indziej.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo