Czy powinnam zostać modelką plus size? Dostałam taką propozycję, ale trochę wstyd... Ewka, 25 l.

Czy powinnam zostać modelką plus size? Dostałam taką propozycję, ale trochę wstyd... Ewka, 25 l.
10.06.2015

Spotkało mnie coś niezwykłego, dlatego nie wiedziałam co mam zrobić. Szłam sobie przez rynek w poprzedni weekend, miałam coś do załatwienia, a tu mnie zaczepia jakaś kobieta. Powiedziałam, że nie mam czasu i dalej idę przed siebie. Ona mnie dogoniła i mówi, że nie jest żadnym naciągaczem, ale ma mi coś ważnego do powiedzenia. Okazało się, że to agentka z agencji modelek...

Nie mam idealnej figury, więc stwierdziłam, że to jakiś przekręt, ale podała mi wizytówkę, a tam „agencja modelek plus size”. Wypatrzyła mnie i stwierdziła, że świetnie się nadaję na modelkę. Mam fotogeniczną twarz, piękne włosy, jestem zadbana i naprawdę mogę zrobić karierę. Roześmiałam się, bo co miałam zrobić.

Powiedziałam, że się zastanowię. Do dzisiaj nie wiem czy olać temat, czy może coś z tym zrobić?

 

Weszłam na stronę internetową z wizytówki i to jednak nie jest żaden przekręt. Ta agencja działa i ma sporo modelek. Wszystkie sporych rozmiarów, ale naprawdę piękne. Aż mnie to dowartościowało, że mną też się zainteresowali. Teraz się zastanawiam, czy tam nie zadzwonić i nie pójść na spotkanie...

Ale czy to nie jest obciach? Wiadomo, co się mówi o plus size. Smutne grubaski udają szczęśliwe i próbują zmusić innych do akceptacji otyłości... Ja aż tak gruba nie jestem, ale inne modelki z tej agencji też nie są potworami. Po prostu kobiece, nieco większe kształty.

Co mi radzicie?

Ewka

23 % tak
77 % nie

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
D. (Ocena: 5) 10.06.2015 20:28
Spróbuj czy w ogóle takie zajęcie Cię się spodoba, w końcu to niezły stres (tak przypuszczam). Jak się w tym odnajdziesz to super, jak nie to przynajmniej będziesz miała kilka pamiątkowych sesji no i przeżyjesz ciekawą przygodę :) Powodzenia!
odpowiedz
lara (Ocena: 5) 10.06.2015 12:36
Pamiętaj, że to Twoje życie i inni mogą sobie gadać. Zawsze możesz spróbować, poznasz nowych ludzi coś zarobisz, a może to początek świetnej przygody? Gdyby każdy chciał się przejmować ludzkim gadaniem musielibyśmy siedzieć zamknięci w domach. Powodzenia!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2015 10:07
Bycie modelką plus size może dać Ci jakieś pieniądze. A przejmowanie się innymi? NIC. Tylko stracisz nerwy (i to niepotrzebnie!)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2015 10:06
Wstyd to kraść, a Ty za bycie modelką plus size jeszcze dostaniesz kasę. 8) Tak jak ktoś poniżej napisał - świat należy do odważnych. :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2015 09:06
idz swiat nalezy do odwaznych
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo