Mój chłopak nie ma samochodu! Czy ten związek ma sens? Justyna

Mój chłopak nie ma samochodu! Czy ten związek ma sens? Justyna
17.04.2015

Mam chłopaka, ale coś mi tu nie gra. On nie jest taki, jak wszyscy inni w jego wieku. Z wyglądu i charakteru wszystko super, tylko czegoś mi brakuje. Chyba chodzi o to, że on nie ma samochodu. Moje koleżanki są wszędzie wożone, mogą jeździć na weekend czy po mieście, a my ciągle autobusami... Często z tego powodu w ogóle rezygnujemy, żeby się ruszyć. Za dużo zachodu.

Gdyby miał jakieś auto, nawet najmniejsze, to zawsze byłoby łatwiej. W ogóle poczułabym się jakoś pewniej i „doroślej”. Teraz to żyjemy jak nastolatkowie, a nie normalna para poważnych ludzi. Oboje kończymy już studia i przydałaby się taka samodzielność.

Jego na auto nie stać... A gdyby nawet, to powiedział, że nie potrzebuje.

 

Co z niego za facet? Moi inni koledzy zawsze gadają o samochodach, mają własne albo robią wszystko, żeby sobie kupić. Jemu jest wszystko jedno. Może boi się jeździć? Widziałam na własne oczy jego prawo jazdy, więc chyba potrafi. Nigdy nawet nie pożyczył samochodu od taty, żeby gdzieś mnie zabrać.

Zastanawiam się czy związek z kimś takim ma sens. Chyba mamy inne oczekiwania od życia. Niby to tylko samochód, ale on daje niezależność, której mi teraz brakuje... Czy któraś z Was była/jest w takiej sytuacji? Już nie wiem jak go namawiać, żeby się zmienił.

Chyba mi się to nie uda...

Justyna

47 % tak
53 % nie

Komentarze (90)

Ocena: 4.82 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2015 16:42
trudno zostaje ci juz tylko hulajnoga
odpowiedz
xyz (Ocena: 5) 26.04.2015 18:34
Sama zrób prawo jazdy i kup samochód. Jest równouprawnienie !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 26.04.2015 12:48
nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem jak taka niezaradna życiowa sierota może wymagać czegokolwiek od faceta. I już. Chcesz wymagać, to zacznij od siebie. Czemu sobie samochodu nie kupisz?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2015 12:08
"Teraz to żyjemy jak nastolatkowie, a nie normalna para poważnych ludzi. Oboje kończymy już studia i przydałaby się taka samodzielność." To dlaczego sama sobie nie kupisz samochodu? Skoro ci przeszkadza jazda autobusem to sobie kup i już.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2015 16:53
Myślę że to on powinien zostawić ciebie, dlatego że to ty nie masz samochodu. Ile ty masz lat że nie masz prawa jazdy? 13? :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo