Czy powiedzieć 30-letniemu chłopakowi, że jestem niepełnoletnia? Emilia, 15 l.

Czy powiedzieć 30-letniemu chłopakowi, że jestem niepełnoletnia? Emilia, 15 l.
05.04.2015

Mam 15 lat, ale w ogóle nie wyglądam na swój wiek. Maluję się, mam fajne ubrania, chodzę na obcasach i dają mi przynajmniej 18 lat. Nie jestem też taka głupia i wstydliwa, jak moje koleżanki. Dużo mówię, potrafię zainteresować faceta. Wyglądem i tym, co mam w sobie. Od jakiegoś czasu spotykam się ze starszym ode mnie mężczyzną. Ma 30 lat, ale świetnie się z nim dogaduję. On lubi młodsze, ja starszych i jest ok. Nie tylko ze sobą rozmawiamy, bo seks też jest.

Nawet mi to imponuje, bo przy nim czuję się jak prawdziwa kobieta. Chciałabym być już dzisiaj trochę starsza, ale tego nie przeskoczę. Zachowuję się i wyglądam dojrzale, więc dlaczego tego nie wykorzystać? On właśnie myśli, że mam 18 lat i niedługo zacznę klasę maturalną... Nie wyprowadzam go z tego błędu, bo pewnie by się przestraszył, a ja naprawdę go lubię. Podobno seks jest legalny od 16 lat, więc to byłby dla niego problem.

Przecież nie mam zamiaru nikomu zgłaszać, że sypia ze mną 30-latek. Nikt go nie posądzi o pedofilię. Ja się na to wszystko zgadzam i jest mi z tym dobrze. Trochę szkoda, że muszę udawać starszą, ale co mam robić? Nie chcę się rozstawać, bo dawno z nikim nie czułam się tak dobrze. Jest delikatny i opiekuńczy, zabiera mnie na fajne imprezy, robi prezenty, na które mnie nie byłoby stać. Rodzice o nim nie wiedzą...

Powiedziałam im, że mam chłopaka, ale o 2 lata starszego. Trochę się zdziwili, że dostaję od niego takie drogie rzeczy, ale powiedziałam, że ma bardzo bogatych rodziców. Oczywiście nie mogę go im pokazać, bo na 17 lat to on nie wygląda. Dostałabym szlaban na długie lata i mogłabym zapomnieć o fajnym życiu. Czuję się kobietą i chcę nią być!

W ogóle nie rozumiem dlaczego tak bardzo patrzy się u nas na wiek. Jeśli dwie osoby do siebie pasują, to po co psuć ich szczęście? Chciałabym być z nim szczera i nie musieć się ukrywać. Nie jestem smarkulą, którą omotał stary facet. To moja decyzja i prawdziwe uczucie. Za rok i tak będę mogła legalnie uprawiać seks.

Tak to sobie tłumaczę, ale mam w środku takie coś... Zastanawiam się, czy mogę budować związek na kłamstwie. Czy nie powinnam mu tego po prostu powiedzieć i wierzyć, że mnie nie zostawi...

Emilia

10 % tak
90 % nie

Komentarze (55)

Ocena: 4.71 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2016 23:29
15 lat , czyli jest pedofilem/uwodzicielem nieletnich. Twoi rodzice mogą go wysłać do wiezienia. To nie jest żart, to przestępstwo.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2015 18:38
jeżeli twoim problemem jest czy masz mu powiedzieć o swoim prawdziwym wieku a nie to czy powinnaś zakończyć ten związek w cholerę to nie jestem w stanie ci pomóc, bo nasuwa mi się tylko jedno.. masz 15 lat!!! wiesz że tracisz to co w życiu najlepsze? na 30latki przyjdzie ci jeszcze ochota. a po co na siłę się postarzać? mam 20 lat i tęsknię za tym wiekiem w którym jesteś teraz ty. więc przemyśl sobie to wszystko.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2015 01:28
Przez twoją głupotę twój chłopak jest przestępcą seksualnym.
odpowiedz
lenka (Ocena: 5) 07.04.2015 18:02
Przeczytałam z zażenowaniem. Gdzie są rodzice tego dziecka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2015 15:26
Dlaczego wmawiacie jej, że facet jest z nią tylko dla seksu? To wcale nie jest takie oczywiste. Są tego typu mężczyźni, wiadomo, ale NIE WSZYSCY tacy są! Czasami nawet 30letni koleś może zainteresować się młodszą, bo znajdzie w niej coś wyjątkowego, co go zatrzyma na dłużej. I wcale nie musi to być seks. A fakt, że autorka listu jest o wiele mniej dojrzała niż myśli, co potwierdza to jej kłamstwo, to już jest inna sprawa,
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo