Jestem początkującą modelką. Czy zgodzić się na sesję w bieliźnie erotycznej? Ola, 20 l.

Jestem początkującą modelką. Czy zgodzić się na sesję w bieliźnie erotycznej? Ola, 20 l.
01.04.2015

Jestem początkującą modelką. Nie taką na wybiegi, ale komercyjną. W grę wchodzą sesje zdjęciowe do portfolio fotografów, czasami do jakichś materiałów reklamowych. Raz pozuję w pięknych sukniach, innym razem w dresie. Nie mogę za bardzo wybrzydzać, bo zależy mi na tych zleceniach.

Teraz dostałam propozycję zdjęć do katalogu z bielizną erotyczną. Może to nie porno, ale coś zupełnie innego od tego, co do tej pory robiłam. Raz już pozowałam w staniku, ale takim normalnym. Widziałem tę kolekcję i tam majtki są prawie prześwitujące, a niektóre biustonosze w ogóle nie mają miseczek. Piersi są zupełnie gołe.

Zastanawiam się, czy warto pakować się w taki projekt... Czego się boję?

 

W sumie to nie wiem. Lubię swoje ciało i wiem, że jestem zgrabna. Na pewno nie będę wyglądała na tych zdjęciach źle, ale to jednak golizna... Zastanawiam się, czy nie będę tego kiedyś żałowała. Może rodzice to zobaczą? Albo facet, z którym będę chciała się związać na stałe? Nie mogę przewidzieć ich reakcji...

Dla mnie to zwykła praca. Nie jestem wulgarna. Moje ciało służy do prezentowania różnych rzeczy, więc czemu nie bielizny... Nawet tak wyciętej. Sama nawet nie mam oporów przed tym, żeby stanąć przed obiektywem, ale interesuje mnie zdanie innych.

Czy taka sesja może mi zaszkodzić?

Ola

58 % tak
42 % nie

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Annula (Ocena: 5) 22.04.2015 21:58
Interesujący artykuł,bo dotyczy niełatwego wyboru. no ale życie,to ciągłe wybory... A co do agentów,to owszem można się naciąć i narobić sobie kłopotów,wybierając te niewłaściwą. Ja od niedawna współpracuję z Yako Models w Warszawie i....jestem bardzo zadowolona :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2015 09:53
Z tymi agencjami i agentami też trzeba uważać. Jedni są w porządku,inni niekoniecznie. W Warszawie jest mnóstwo agencji,a ja akurat musiałam trafić na jedną z tych,które obiecują"gruszki na wierzbie" ale nijak ma się to potem do realiów. EC Management dało mi się we znaki. Osobiście nie polecam.
odpowiedz
Karolina (Ocena: 5) 22.04.2015 08:46
Trudny temat dla młodej dziewczyny i ciężki orzech do zgryzienia. nie napisałaś,czy jesteś zwiazana z jakimś agentem,czy sama dbasz o swoje zlecenia i kontrakty. Dobry agent,czy agencja modelek,powinni otoczyć Cie odpowiednią opieką i pomóc w podjęciu decyzji,oczywiście powinni też zadbać o to,żeby tego rodzaju zlecenie,było dla Ciebie bezpieczne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2015 11:49
ty nie idziesz z nikim spAĆ za kase tylko to zwykła sesja zdjęciowa i co z tego jak rodzice zobaczą czy przyszły facet.. aktorki decydują się na nagie sesje w playboyu czemu masz nie spróbować? jesteś młoda i zgrabna. Ja gdyby mi ktoś zaproponował zgodziłabym się od razu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2015 12:13
Jedź do Dubaju. Szybka kasa, gwarantowane mocne wrażenia i kupa nowych doświadczeń.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo