Czy gratulować kuzynce ciąży, chociaż ona... jeszcze mi o niej nie powiedziała? Hela

18.03.2015

Dowiedziałam się z pewnego źródła, że moja kuzynka spodziewa się dziecka. Jest dopiero na początku ciąży, ale kto ma wiedzieć, ten wie. Super wiadomość, jest młodą mężatką, więc tylko pogratulować. No, ale ja już zupełnie nie wiem jak mam się w tej sytuacji zachować. Oficjalnie NIKT mi tego nie powiedział. Nawet ciotka z wujkiem milczą chociaż sama wiem, że... oni o tym wiedzą.

Kuzynka tym bardziej siedzi cicho i jej mąż też. Czy to jest jakaś tajemnica? Kiedy się o tym dowiem? A może nikt mi tego nie powie oficjalnie, tylko zorientowali się, że wiem i siedzą cicho? W takim razie wychodzę na niewychowaną, bo ja też nie pisnęłam ani słowa, a wypadałoby o tym wspomnieć.

Jestem w kropce, bo sama nie wiem dlaczego to ukrywają...

 

A może nie ukrywają, tylko ja jestem nie w temacie? Nie wiem, raczej nie. Wtedy na pewno już by trajkotała o swoim brzuchu, wyprawce, imionach itd. A tu cisza jak w grobowcu. Nie chce zapeszać? Uznała, że to nie moja sprawa? Gubię się w tych domysłach, ale coraz bardziej mnie korci, żeby poruszyć ten temat.

Bo niby dlaczego jak się z nią widzę, to mam udawać, że nie ma sprawy? Przecież jest! Będzie mamą i bardzo się cieszę jej szczęściem. Chyba, że wcale nie jest szczęśliwa i dlatego tak ta sytuacja wygląda... A wtedy się wygłupię.

To co robić?!

Hela

49 % tak
51 % nie

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2015 23:49
ch.uj ci do tego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2015 19:20
ale z ciebie bojczora. Powie ci to ci powie, co sie ekscytujesz, jej ciaza jej sprawa, nie wciskaj nosa w nieswoje sprawy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2015 19:10
Młodzi rodzice przeważnie czekają do około 12 tyg cięży wtedy można ocenić przezierność karkową oraz czy u dziecka występują niektóre wady wrodzone. Albo ciąża jest zagrożona, gdyby coś [poszło nie tak (tfu tfu!) nie chcieliby ciągłych 'pocieszeń' ze strony rodziny. Więc dopóki Ci nie powiedzą, dziób na kłódkę - bądź taktowna...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 18.03.2015 16:19
ależ Ty jesteś tępa. myśl trochę!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2015 14:04
Może ciąża jest zagrożona ? i nie chcą się potem tłumaczyć jeśli by coś nie wyszło ? Jej brzuch jej sprawa !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie