Kolega zaczepił mnie na FB. Czy to znaczy, że mu się podobam? Lola, 17 l.

Kolega zaczepił mnie na FB. Czy to znaczy, że mu się podobam? Lola, 17 l.
05.02.2015

Może to się wydawać śmieszne niektórym, ale jak się człowiek nakręci, to różne myśli przychodzą... Na moim osiedlu jest nowy chłopak. Wprowadził się z rodzicami na początku stycznia. Zdążyliśmy się poznać, bo chodzimy do tej samej szkoły i mieszkamy w tym samym bloku. On jest starszy o rok, więc klasa inna. Ale czasem coś do mnie zagada, bywa że razem wracamy. Jesteśmy też znajomymi na Facebooku, bo mnie zaprosił.

Tam kontaktu prawie nie ma. Najwyżej on napisze jakiś komentarz albo ja mu polubię zdjęcie. Na czacie nie rozmawialiśmy. Tylko, że wczoraj dostałam powiadomienie, że on mnie „zaczepił” na Fejsie. Myślałam, że się pomylił i coś wcisnął, ale odpowiedziałam tym samym. Wtedy wkleił mi na czacie uśmieszek. Zastanawiam się, o co mu chodzi.

 

Czy to może znaczyć, że mu się spodobałam i on chciałby czegoś więcej? Na razie to nie widzieliśmy się poza drogą do szkoły i w samej szkole. Ja bym go nawet chciała bliżej poznać, bo wydaje się fajny. Mogłabym nawet gdzieś z nim wyjść, ale przecież sama nie będę tego proponowała. Nie wiem co teraz, bo do tego momentu milczy. A ja się biję z myślami...

Mnie on się trochę podoba, więc bym się nie obraziła, ale wolałabym żeby powiedział to wprost, a nie takie zabawy. Gorzej, jeśli on naprawdę kliknął to przez pomyłkę albo dla żartu.

Powinnam robić sobie nadzieję?

Lola

60 % tak
40 % nie

Komentarze (17)

Ocena: 4.35 / 5
ts (Ocena: 5) 07.02.2015 10:29
chce Cie wyruchać ..przez fb.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2015 19:37
dziewczyno, zapros go na kawe, jaki problem, koledzy i kolezanki tez chodza na miasto i tragedii nie ma, a tak go chociaz poznasz lepiej. To nie oznacza zwiazku od razu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2015 18:17
Nudziło mu się pewnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2015 17:40
no to będę jedyną, która odpowie zamiast sie nabijać- tak, być może próbuje uskuteczniać jakieś zaloty i bada teren. Ja mojego chłopaka poznałam dzięki zaczepce na facebooku hahaha (i uprzedzając żarty, oboje mieliśmy po 20 lat, nie 12)
odpowiedz
Poważnie? (Ocena: 2) 05.02.2015 14:55
Poważnie? Nie masz innych problemów? Zaczepki, mrugnięcia to normalka na FB. Mnie zaczepiają koledzy i koleżanki, dostaje mrugnięcia i całusy od koleżanek. Jak zaczepił i potem nic, to pewnie się nudził i szukał - sorki za grę słów - zaczepki. Jezu chciałabym mieć takie dylematy, zamiast zastanawiać się jak spłacę w tym miesiącu kredyt. Idź się ucz albo rozmawiaj z ludźmi w realu, na FB sobie możesz nawet milion mrugnięć i zaczepek wysłać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo