Czy powinnam zabrać chłopaka do kina na „50 twarzy Greya”? Boję się, co on sobie pomyśli... Kasia

Czy powinnam zabrać chłopaka do kina na „50 twarzy Greya”? Boję się, co on sobie pomyśli... Kasia
04.02.2015

Chciałabym w tym roku zorganizować Walentynki dla mojego chłopaka. Tylko, że nie mam pomysłu, co by to mogło być. Na jakiś wyjazd nie za bardzo mnie teraz stać, a samo wyjście do lokalu na kolację to chyba za mało. Kino to może też nie jest jakaś wielka trakcja, ale w sumie, to rzadko razem chodzimy.

Wiem, że teraz będzie premiera „50 twarzy Greya” i zastanawiam się nad tym, czy nie zaprosić go właśnie na ten film. Podobno dla zakochanych jak znalazł, ale szczerze mówiąc, to nie wiem o co tyle hałasu. Nie czytałam książki i słyszałam raczej kiepskie opinie. Może film będzie lepszy?

Tylko nie chcę wyjść na głupka i żeby on się dziwnie poczuł, bo wiem mniej więcej o czym jest ta historia. Dla mnie to ma być tylko wyjście do kina, ale co on może sobie pomyśleć?

 

Nie wyjdę na desperatkę? Nie chcę mu absolutnie nic sugerować, bo mnie takie rzeczy nie kręcą. A słyszałam, że bohaterowie lubią raczej ostrą zabawę. Ja taka nie jestem i dlatego się zastanawiam, czy to na pewno dobry wybór. On mnie raczej zna, ale po czymś takim różne myśli mogą przyjść do głowy.

Dlatego chciałam zapytać bardziej zorientowane w temacie, czy on to może odebrać jako sugestię, że brakuje mi takich mocnych wrażeń w związku? Mam tyle wątpliwości, że chyba lepiej dam sobie spokój.

Chcę spędzić ten dzień w miarę spokojnie...

Kasia

75 % tak
25 % nie

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 4.81 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2015 18:21
No jeszcze pomyśli że lubisz takie zabawy i się przestraszy lub nakręci i będzie chciał to wprowadzić w życie. Idźcie na coś innego jak już, pewnie wiele innych ciekawych filmów jest w kinie (zapewne znasz jego gust filmowy), a nie jakieś sado-maso romansidła. Najwyżej spytaj co myśli o jakimś filmie, któy wtedy będzie, jak miałby chęć coś obejrzeć to idźcie na to.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2015 15:32
Ja niedawno zerwalam z chlopakiem i ide na to z dobrym kolega w Walentynki. Oboje myslimy, ze to dobry pomysl, i na pewno bedziemy sie swietnie bawic. Przeciez nie musimy tego traktowac kompletnie powaznie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2015 13:29
ja nie wiem czy jak by mi doplacali to bym poszla na ten film, juz widze wielkie kolejki do kin w walentynki z gimbusiarami na czele :>
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2015 13:08
3 moje znajome idą na 50TG ze swoimi partnerami. Film jak film.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 04.02.2015 11:15
Wydaje mi się, że jak już to raczej jest to film na wieczór z kumpelami. Nie męcz faceta czymś takim ;)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie