Czy powiedzieć koleżance, że zachowuje się jak KSERO? Gośka, 18 l.

Czy powiedzieć koleżance, że zachowuje się jak KSERO? Gośka, 18 l.
22.11.2014

Nie wiem jak mam rozumieć zachowanie mojej dobrej koleżanki. Albo się mną inspiruje, albo po prostu bezczelnie wszystko odgapia. Chyba bardziej to drugie, bo coraz bardziej zaczyna mnie przypominać. Ciekawe o co jej chodzi... Chyba chce być taka popularna jak ja, ale przecież wiadomo, że nikt nie lubi podróbek. No, ale próbuje dalej i wygląda to po prostu żenująco. Kiedyś udawała, że to przypadkiem tak się dzieje, ale dzisiaj wszystko jest już jasne. Za dużo zbiegów okoliczności. Potrafi ode mnie odgapić wszystko. Ubranie, fryzurę, kolor paznokci, telefon, a nawet sposób mówienia.

Kiedy ja zaczęłam zakładać legginsy i luźne bluzki, ona po chwili wyglądała tak samo. Zrobiłam sobie ombre – po tygodniu ona też miała. Kupiłam upragnionego iPhona, ona też jakoś go zdobyła, chociaż wcześniej nie miała na to pieniędzy. Po prostu musiała mieć takiego samego, więc pewnie rodzice wzięli kredyt, żeby nie była gorsza. Zapisałam się na fitness – ona oczywiście też. I to na ten sam. Próbowałam chodzić na różne godziny, ale i tak ciągle się spotykałyśmy. To nie koniec.

Na maturze pewnie wybierze te same przedmioty, a jak rozstanę się z chłopakiem, to go sobie po mnie weźmie. Już próbowała z nim flirtować, ale na szczęście ją wyśmiał. To jest chodząca kserokopiarka. Ostatnio dla żartu założyłam wysokie białe kozaki i śmiałam się z koleżankami, kiedy ona zrobi to samo. Nie musiałam długo czekać. Skopiuje wszystko, nawet jeśli jest to okropne i bez sensu.

Nigdy się nie zdarzyło, żeby ona pokazała coś od siebie. Zawsze jest to kopia mnie. Nie jestem dzieckiem i nie chcę się kłócić, ale takich wspólnych rzeczy jest już za dużo. Chyba powinnam jej powiedzieć, że jest tylko marnym xero. Obrazi się, zacznie mnie pewnie oczerniać, ale co ja mam zrobić. Czekać, aż coś jeszcze odgapi? 

Ona pewnie zaprzeczy i powie, że to przypadek, podobny gust itd. A ja wyjdę na przewrażliwioną na swoim punkcie małolatę, która nie ma większych problemów. Ale to jest coraz bardziej ewidentne i potwierdzają to inne moje koleżanki. Powoli zaczynam się jej wręcz bać, bo chyba jej porządnie odbiło. Pewnie gdybym ogoliła się na łyso, albo kogoś zabiła, to ona by się nie wahała, żeby zrobić to samo. To przerażające.

Powiedzieć jej to wprost czy udawać, że nie ma sprawy? Za chwilę ludzie zaczną nas brać za bliźniaczki!

Gośka

21 % tak
79 % nie

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2016 09:16
Też tak mam jak obciełam włosy to moja koleżanka na następny dzień też miała krótkie włosy chciała mi nawet przyjaciółkę odebrać... Porozmawiaj z nią zapytaj się czemu wszystko kopiuje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2014 11:43
Ona kopiuje ciebie a ty kopieujesz miliony innych nastolatek, iphony, leginsy, tuniki, która teraz tak nie wygląda?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2014 09:40
list chyba skopiowany z twista sprzed ok. 12 lat
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2014 00:12
To teraz takie rozrywki mają licealistki????
odpowiedz
olala (Ocena: 5) 23.11.2014 00:01
Musiałam tu wejść, aby odkryć cóż znaczy to KSERO... Czy w slangu młodzieżowym się tak mówi teraz, gdy ktoś kopiuje czyjś styl? :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo