Czy mogę poprosić chłopaka, żeby się ogolił? Chciał być męski, ale zamiast zarostu ma meszek! Mira

Czy mogę poprosić chłopaka, żeby się ogolił? Chciał być męski, ale zamiast zarostu ma meszek! Mira
08.11.2014

Pewnie będziecie miały ubaw po pachy, ale dla mnie to ważne. Chodzi o wygląd mojego chłopaka. W sumie to nie mam mu co zarzucić, bo jest normalnie zbudowany, ma ładną twarz, chodzi do fryzjera, wszystko ma na miejscu. Problem jest z jego zarostem, a raczej jego brakiem. A w sumie to tym, co mu ledwo wyrasta.

Jestem fanką owłosionych facetów i kiedyś mu o tym powiedziałam. To tak wyszło przy okazji, bo zobaczyłam zdjęcie jakiegoś brodacza i wspomniałam, że świetnie wygląda. On się trochę speszył i postanowił zapuszczać zarost. Gdybyście zobaczyły, jak to wygląda... Po prostu rozpacz. Jest tak źle, że zaczynam się go wstydzić.

Tak jak mówiłam – jemu nic nie brakuje, ale broda to mu akurat nie rośnie. Jakieś pojedyncze kępy, a pod nosem bardziej to wygląda jak meszek.

Jak się nie ogoli przez kilka dni, to prawie tego nie widać. Ale potem zawsze był znowu gładki, aż do kolejnego golenia za jakiś czas. Teraz w ogóle przestał się tego pozbywać i po 3 tygodniach wygląda tragicznie. Pod nosem jakieś nierówne futerko. To tak, jakby kobieta nic nie robiła z meszkiem i go zapuszczała.

Baki ma trochę dłuższe, ale potem przerwa, znowu jakieś włosy, na policzkach jeszcze dłuższe. Trudno to nazwać męskim zarostem. Wygląda to brzydko, a nawet śmiesznie. Wiem, że głupio zrobiłam, że wspomniałam kiedyś o tym brodaczu, bo chyba wpędziłam go w jeszcze większe kompleksy.

Ja już naprawdę bym chciała, żeby to zgolił i nigdy więcej nie zapuszczał. Więcej zarostu nie będzie, taka jego uroda. Tylko czy ja mam teraz prawo go o to poprosić?

Mira

19 % tak
81 % nie

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2014 20:39
Może metodą kompromisu i niech tylko zostawia sobie takie kilkudniowy zarost, jak dla mnie to jest zdecydowana oznaka męskości a nie długa broda ;) A taki zarost to całkiem łatwo utrzymać i nie trzeba wcale wiele wysiłku, mój brat też miał problem z gęstością zarostu, dlatego kupił sobie tylko taki klasyczny trymer z philipsa i tylko sobie co kilka dni przycina to co odrosło i też fajnie to wygląda.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2014 17:29
Myślę, że jak jest się w związku to rozmawia się o tym co pasuje drugiej osobie a co nie, zwłaszcza że to jest dość błaha sprawa...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2014 17:07
co za problem powiedzieć "ogol się, bo lepiej wyglądasz bez zarostu"?? Ile wy ze sobą jesteście, 2 miesiące?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2014 16:04
Niech sobie ogoli łoniacze i przyklei na mordę. Wystarczająco męsko?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2014 10:37
ja mojego chciałam zobaczyć w zaroście, to powiedział "nie" bo mu nie rośnie jak powinien i nie wygląda dobrze i nie zobaczyłam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo