Czy związek z biseksualistą może się udać? Mnie to brzydzi... Iza, 26 l.

06.09.2014

W zeszłym miesiącu poznałam u znajomych chłopaka. Pracuje razem z narzeczonym mojej koleżanki. Przypadł mi do gustu, bo przystojny i wygadany. Można było fajnie porozmawiać i w ogóle nie czułam się skrępowana. Później do mnie zadzwonił... Numeru nie miał ode mnie, ale się postarał i zdobył. Zaczęliśmy się spotykać i jest miło.

Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, co usłyszałam o nim od tej mojej znajomej. Myślałam, że sobie żartuje, ale podobno kiedyś jej się przyznał, że jest biseksualny. Ona mnie nie chce zniechęcać, ale powinnam wiedzieć. Ech, miło, że ktoś mi powiedział, ale szkoda, że nie on sam.

Odważyłam się i zaczęłam rozmowę na ten temat. Wcale mnie ona nie uspokoiła...

 

Powiedział, że kiedyś tak mu się wydawało i trochę eksperymentował. Podobno to zamknięty rozdział i nie ma o czym gadać. Kiedy poznał mnie, to zrozumiał, że nie ma nikogo piękniejszego i tak dalej. Ładnie mi posłodził, ale to nie rozwiało wątpliwości. Zapytałam, co to były za „eksperymenty”, ale nie odpowiedział. Zapytałam wprost, czy sypiał z facetami i też nic.

Gdyby nigdy do niczego nie doszło, to pewnie by się rzucił i zaprzeczał, ale tutaj wszystko jest jasne. Mam chłopaka, który jeszcze niedawno potrafił uprawiać seks z kolegami. Zapewne nie jeden raz. Nie mam nic do homo, ale na samą myśl robi mi się niedobrze. Nie dlatego, ze facet z facetem, ale że chodzi o niego!

Skończył z tym? Wątpię, żebym mogła w to uwierzyć. Tacy ludzie się nie zmieniają. Przecież nagle się nie wyleczył...

Skoro biseksualizm jest normalną orientacją seksualną, to o czym tu mówić? Gej też może sypiać z kobietą, ale w głębi duszy pociągają go kolesie. On lubi to i to. Wątpię, żeby nagle mógł zrezygnować z jednej opcji. Obrzydza mnie to, że kiedyś to robił, a na dodatek boję się, że znowu to powtórzy.

W takiej niepewności chyba nie da się normalnie żyć. Od razu się od niego odsunęłam. Jeszcze nie zerwałam, ale oczywiście to nie jest to samo. Trzymam go na dystans i chyba tak już pozostanie. On mówi, że nawet gdyby był bi, to przede wszystkim jest wierny. Skoro się związał, to nie zbłądzi.

Chciałabym uwierzyć, ale nie potrafię!

Iza

23 % tak
77 % nie

Polecane wideo

Komentarze (35)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2014 23:28
ten związek by nie przeszedł ze względu na Twój brak zaufania i poglądy, ale to Twoje odczucia i nie ma sensu starać się ich zwalczyć, tak i tak w końcu byś mu niektóre kwestie wypomniała np. w trakcie kłótni bo to by w Tobie siedziało, a tak nie wygląda zdrowa relacja
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2014 16:05
Bylam z chlopakiem biseksualnym. Bylo dobrze, a rozstalismy sie pokojowo ze wzgledu na odleglosc jaka powstala.
odpowiedz
Veaaaaa (Ocena: 5) 08.09.2014 11:41
a ja mam inny problem... facet z którym się spotykam miał wcześniej wiele (bo aż 23 partnerki seksualne) w wieku 28 lat, podobno żałuje, że jest ich aż tyle, i widzę, że traktuje mnie bardzo poważnie. Mówi, że to było w latach gdy miał 17-23 lata, i od kilku lat jest zupełnie inny (dla mnie zachowuje się jak ideał faceta) Niestety jego przeszłość trochę mi przeszkadza... chociaż próbuję zapomnieć i z każdym dniem idzie coraz lepiej. Znacie jakieś przykłady facetów którzy musieli się wyszaleć w młodości, a teraz są wspaniałymi mężami i ojcami? z góry dziękuję za odpowiedź papilotki :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2014 07:10
Boże jak ja się cieszę, że jestem pierwszą kobietą mojego męża i nie mam takich problemów :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2014 14:59
Jakoś jego nie brzydzi, że nie jesteś dziewicą. A kto wie, może nawet widziałaś więcej penisów niż on :P
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie