Czy zdecydować się na kolorową biżuterię do białej sukni ślubnej? Magda, 29 l.

Czy zdecydować się na kolorową biżuterię do białej sukni ślubnej? Magda, 29 l.
21.08.2014

Jestem na etapie kompletowania kreacji i dodatków na mój ślub, który odbędzie się pod koniec września. Suknia jest już wybrana, ale chyba trafiłam na jakąś kiepską krawcową i były już 2 poważne poprawki. Powinna się wyrobić, ale ile mnie to stresu kosztuje! W każdym razie – sukienka to nie wszystko i trzeba przemyśleć resztę.

Skłaniam się ku temu, żeby nie zamawiać wielkiego bukietu, ale iść do ołtarza nawet z jednym ładnym kwiatem. Byłoby jakoś inaczej i chyba fajnie.  No i skromnie, chociaż drugi mój pomysł może Wam się nie wydawać zbyt skromny. Chodzi o to, że mam problem z doborem biżuterii.

Mama sugeruje srebrny naszyjnik, nawet pozbawiony kamieni, a do tego małe kolczyki, a ja chcę coś bardziej wyrazistego. Myślałam o zdecydowanym kolorze.

 

Wypatrzyłam u jubilera srebrne kolczyki, wisiorek i bransoletkę. Grube obramowanie, dość ciężkie, ale do mnie pasują. Przy każdym z tych elementów jest zielony kamień. Nie wiem czy do końca szlachetny, ale rzuca się w oczy. Ma bardzo jasny odcień i jest ładnie oszlifowany, więc błyszczy i wygląda na świecidełko za grube pieniądze.

Zaraz pewnie pojawią się głosy, do czego ta zieleń pasuje. Nie wiem, może do kwiatka? A tak zupełnie serio – suknia jest prawie biała, więc jeśli dodam do tego trzy elementy biżuterii w jednym wyraźnym kolorze, to przecież nie będzie się to gryzło? Sama nie wiem, bo mama i koleżanka mi odradzają.

Dlatego liczę bardzo na Waszą sugestię. Jak Wam się to widzi?

Magda

84 % tak
16 % nie

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2014 15:48
Zależy w jakim kolorze ta biżuteria, według mnie najlepiej wyglądałaby niebieska albo turkusowa :)
odpowiedz
Niya (Ocena: 5) 22.08.2014 15:24
Ja do swojej sukni miałam naszyjnik i spinkę do włosów z oliwinów, ale ja miałam ślub inny niż wszystkie... :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2014 13:02
Ja miałam dół sukienki fioletowy, buty fioletowo-turkusowe. To wszystko pasowało do bukietu i kolorowej biżuterii. Ja jestem jak najbardziej za przełamywaniem czymś tej wszechobecnej bieli :) Kwiaty na stołach i przyzdobienie sali również miałam kolorowe. Nie znoszę mdłych kolorów, muszę mieć wyraziste. Uwierz mi, pasowało wszystko pięknie i nie gryzło się z charakterem okazji. Śmiało, szalej ile chcesz :)
zobacz odpowiedzi (5)
maaja (Ocena: 5) 21.08.2014 12:43
Zona mojego brata ubrala ciemno-rozowe buty, pod ten kolor kwiaty i kwiatuszki przy welonie. Wygladalo fajnie i bardzo oryginalnie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2014 12:06
"więc błyszczy i wygląda na świecidełko za grube pieniądze" - brzmi z lekka tandetnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo