Czy powinnam się martwić, że mój chłopak ma profil w portalu randkowym? Aga, 25 l.

Czy powinnam się martwić, że mój chłopak ma profil w portalu randkowym? Aga, 25 l.
23.07.2014

Nie boję się do tego przyznać, że poznałam swojego chłopaka na portalu randkowym. Brakowało mi śmiałości i szczęścia, żeby zrobić to jakoś inaczej. No, ale udało się i to jest najważniejsze. Bardzo się kochamy, ufam mu i wszystko jest fajnie, ale jedna sprawa nie daje mi spokoju. Otóż, on mimo wszystko nadal ma profil na tym portalu. Twierdzi, że z niego nie korzysta, ale nie widzi też powodu, żeby go skasować. Ja widzę.

Mimo, że mu ufam, to coś mi się tutaj nie podoba. To wygląda tak, jakby on nie był pewny naszego związku. Profil się przyda, kiedy mu się znudzę. Przynajmniej szybko znajdzie sobie następną. Nie wiem, czy do teraz jakieś kobiety do niego nie wypisują. On twierdzi, że nie, ale przecież ciągle można go tam znaleźć. Licho nie śpi i jak trafi się jakaś fajniejsza, to przecież nie mogę być pewna swojej pozycji.

 

Wiele razy namawiałam go, żeby wreszcie się tego pozbył. Zamknął ten rozdział w życiu, usunął profil, wymazał dane, skasował zdjęcia i po prostu ze mną żył. On się dziwnie upiera. Dla niego to chyba furtka, gdyby coś nie wyszło. Ale ja nie potrafię żyć z taką świadomością. Też nie mogę być pewna, że na pewno weźmiemy ślub i będziemy razem do końca życia, ale nie szukam okazji na przyszłość.

Profil w takim portalu można tak nazwać. I co ja mam z tym zrobić? Postawić mu ultimatum, że albo skasuje, albo koniec z nami? Poza tym czuję się z nim mega szczęśliwa i bardzo bym nie chciała, żeby musiał wybierać...

Aga

18 % tak
82 % nie

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2014 01:23
Powinnaś. Potwierdzone info.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2014 18:17
No rejczel, dziwna sprawa, ma Ciebie a ma konto na portalu randkowym? Macie rację, stwórz fałszywy profil i sprawdź go!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2014 16:18
Dziwna jestes. Czemu nie zalozysz falszywego profilu i go nie sprawdzisz ?
zobacz odpowiedzi (2)
pajacyk.pl (Ocena: 5) 23.07.2014 15:39
pajacyk.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2014 14:36
to niebezpieczne. on na pewno coś knuje. sama sobie załóż tam konto! zobaczymy co na to powie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo