Czy zrobić sobie tatuaż jeszcze przed ślubem? Wiktoria, 31 l.

Czy zrobić sobie tatuaż jeszcze przed ślubem? Wiktoria, 31 l.
23.04.2014

Zawsze marzyłam o tatuażu, ale bałam się go zrobić. Najpierw nie pozwalali mi na to rodzice, potem ja bałam się bólu, faceci kręcili nosem, kiedy o tym wspominałam. Przeżyłam 30 lat bez niego, ale to chyba koniec. Muszę, po prostu muszę go sobie wreszcie zrobić. Wybrałam miejsce, mam upatrzony wzór, wiem, gdzie się zgłosić, ale znowu coś stoi na przeszkodzie... Pod koniec sierpnia biorę ślub i nie wiem, jak zareagowaliby na to goście. Wzór na pewno będzie widoczny spod sukni.

Kiedy zobaczyłam ten wzór, wiedziałam, że to jest to. Idealnie pasuje na łydkę. To coś na kształt malowidła, bez wyraźnych krawędzi, rozmazane kolory, cieniowanie. Naprawdę ślicznie to będzie wyglądało. Ale... no właśnie. Łydka, czyli część ciała, której nie ukryję. Ślub w lecie, krótsza suknia już nawet kupiona. Ja się już napaliłam, ale narzeczony mówi, że mogłabym jeszcze poczekać. Podobno tak długo czekałam, że to żadna różnica dla mnie.

 

Właśnie, że nie. Czekałam tak długo, że już dłużej nie mogę. Boję się, że po ślubie znowu coś stanie na przeszkodzie i nic z tego nie będzie.

Czy muszę się aż tak bardzo przejmować tym, co powiedzą inni? Oczywiście, że nie, ale jednak to robię. Wiem, że dla wielu tatuowanie się to strasznie kontrowersyjny temat. Panna młoda z dziarą to już w ogóle koniec świata. Ale z drugiej strony, przecież nie chcę zrobić sobie czarno-białej czachy, ale delikatny i kolorowy wzór.

Co mi doradzicie w tej sprawie? Błagam o odzew, bo już sama się gubię.

Wiktoria

65 % tak
35 % nie

Komentarze (25)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2014 20:03
Po pierwsze dla mnie kolorowe tatuaze sa strasznie tandetne i wygladaja po prostu brzydko po paru latach kolory bledna i wygladaja jeszcze gorzej... a po drugie na lydce? Nie wiem z kad ten pomysł, napewno to ladnie nie bedzie wyglądac u kobiety u faceta ok ale kobiecie to nie bedzie pasowało juz lepiej na łopadce. Na twoim miejscu nie robilabym przed slubem bo po zrobieniu tatuazu przez kilka tygodni trzeba go smarowac mascia twosza sie strupkii nnie bedzie to ladnie wygladac i przede wszystkim przemyslalabym miejsce tatuazu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2014 15:43
Pewnie, zrób sobie tatuaż i nie czekaj dłużej!!! Pamiętaj, że on będzie częścią Ciebie, więc czemu miałabyś iść do ślubu bez niego?? To Ty jesteś ważna, taka jaka jesteś - z tatuażem, z wielką blizną lub z łysą głową - to nadal będziesz Ty, a pewne elementy wyglądu poprostu się składają na człowieka....
odpowiedz
Mimi (Ocena: 5) 23.04.2014 14:58
Nie masz 16 lat rob co chcesz . Ale nie rozumie czemu masz krotka sukienke na slub
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2014 14:35
Nie !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2014 11:46
Tatuaż zrobiłam sobie w wieku17 lat, pokrywa prawie całe rawe ramię. Ludzie pozytywnie na niego reagują, w sumie tylko babci trochę marudziła i jedna nauczycielka. Rób, Twoje ciało Twój wybór.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo