Czy powinnam zrobić sobie lepsze piersi? Sama je zniszczyłam... Kamila, 20 l.

Czy powinnam zrobić sobie lepsze piersi? Sama je zniszczyłam... Kamila, 20 l.
17.04.2014

Koniec roku, chwila przed sylwestrem, planujemy parę rzeczy. Te całe postanowienia noworoczne ponoć nam nie wychodzą. Zakładamy, że coś zrobimy, a mija trochę czasu i jakoś przestajemy się starać. Ja nie przestałam. Od stycznia ćwiczę, zdrowiej jem i już widzę wielkie efekty. Nie oszukuję się. Byłam grubasem. Przy 170 cm wzrostu ważyłam ponad 90 kg. W końcu powiedziałam dość. Teraz mamy połowę kwietnia, a ja schudłam 12 kg. Powinnam być szczęśliwa.

Wyglądam lepiej, ale w ubraniach. Nago brzydzę się sobą bardziej, niż jak byłam gruba. Pierwsze co, to schudłam z piersi. Jestem młoda, ledwo 20 lat, a moje piersi tak mi opadły, że wyglądam gorzej niż moja mama, która urodziła dwójkę dzieci. Wstydzę się rozebrać przed chłopakiem. Okropny cellulit. Jak zwierzałam się przyjaciółce to mnie wyśmiała...

 

- Ty to masz problemy – powiedziała.

Tak, mam. Żałuję, że tyle schudłam, niby dla zdrowia, ale nie dla samopoczucia. Wyglądam gorzej nago, niż wcześniej. Piersi nie dają mi żyć. Kiedyś mogłam założyć bluzeczkę z dekoltem i czułam się seksownie, dobrze, a teraz? T-shirt to najlepsza opcja. Nawet w dobrych stanikach nie wygląda to tak jak wcześniej. Nie mówię już o staniku sportowym. Niedługo lato, a ja przymierzając bikini, płakałam.

Zamiast piersi mam dwa naleśniki, które opadają, wyglądają okropnie i obrzydliwie. Nie wiem jak mój chłopak może się nimi podniecać. Są obrzydliwe. Tak samo ten cellulit. Mam gorszy cellulit niż jak byłam gruba... Co prawda mam jeszcze z 10 kg do schudnięcia, ale wątpię by to się poprawiło. Jest coraz gorzej. Chyba się poddałam i już nie zależny mi żeby schudnąć. Ciągle myślę o operacji plastycznej.

Dostałam na 18-ste urodziny sporo pieniędzy, bo rodzice przez całe moje życie odkładali bym miała na godny start w przyszłość.

Ale nie chcę mieszkania, samochodu czy pieniędzy na studia. Chcę je na operację plastyczną. Oczywiście na to grosza nie chcą mi dać.. Jak ich przekonać? Myślą, że mi się w głowie poprzewracało.

Kamila

64 % tak
36 % nie

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2014 20:56
Jeżeli chudniesz z umiarem i dbasz o to, żeby nie przesadzić, to z czasem stan Twojej skóry, piersi i tak dalej się poprawi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2014 01:13
Nie musisz od razu iść na operację, za mniejszą cenę jest podnoszenie piersi co prawda rozmiar ten sam ale efekt jak push-up. W Twoim przypadku myślę, że warto pomyśleć o czymś takim :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2014 12:37
"Od stycznia ćwiczę, zdrowiej jem" kobietki, umiecie czytac? piszecie, ze gdyby cwiczyla to by tak nie miala, a tu jasno czarno na bialym widac, ze cwiczy juz prawie 4 miesiace
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2014 20:46
No i mają rację... poprzewracało ci się.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2014 11:51
polecam basen, po kilku miesiacach pływania, a w sumie nauki pływania, celulit z pupy i ud zszedł mi prawie w 100% no i schudłam! basen jest swietny
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo