Kupić sobie podróbkę Louis Vuitton? Wygląda jak oryginał! Jagoda, 17 l.

Kupić sobie podróbkę Louis Vuitton? Wygląda jak oryginał! Jagoda, 17 l.
15.04.2014

Marzy mi się prawdziwy Vuitton. Myślałam, że wyproszę taką torebkę na osiemnastkę, ale chyba się na to nie zanosi. Nikt mi nie kupi prezentu za kilka tysięcy. Nawet najmniejszy i najtańszy model to ze dwa kafle... Biedna licealistka to sobie może najwyżej pooglądać zdjęcia w necie. Zebrałam co prawda kilkaset złotych, ale do celu daleko. Ale w sumie zaczęłam się zastanawiać, czy to ma sens. LV pragnę dalej, ale może może wziąć sobie coś podobnego i tańszego?

Siostra mojej koleżanki sprzedaje takie rzeczy i bardzo sobie chwali. Sama myślałam, że jest jakaś nadziana, bo ciągle ma na sobie markowe buty i torebki. Trzeba być jakimś ekspertem, żeby się zorientować, że to nie są oryginały. A przynajmniej można takie coś mieć za 2-3 stówki. Spełnienie marzeń to to nie jest, ale jak mi się znudzi jedna, to kupię drugą. Co o tym myślicie?

 

Ciągle czytam, że jakaś gwiazda miała na sobie podróbkę, ale co z tego? Jak projektanci chcą za jedna rzecz więcej, niż się w PL zarabia przez miesiąc, to co się dziwić? Nikt normalny nie zobaczy, że kupiłam torebkę nie za 4 tysiące, ale 400 złotych. Tylko mi nie mówcie, że to nielegalne, bo jak firmy kradną od siebie pomysły, to nikt nie robi wielkiego halo.

Kupić sobie taką tańszą? Jak tego nie zrobię, to wcale mi nie przejdzie i wreszcie naprawdę uzbieram tych kilka tysięcy i to zrobię. Nie wiem tylko, czy to ma sens. Tą od koleżanki mogę mieć już dzisiaj.

Jagoda

57 % tak
43 % nie

Komentarze (62)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2016 19:21
zanalzłam c ciucholandzie oryginał za 19 zł. nawet nie znałam tej marki ale mając ja w rekach zobaczyłam soldność torby dlatego się skusiłam:)czulam ,że dobrze robie kupujęc ja e w strace 19 zł:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2015 13:17
kup sobie dziewczyno, ale niedroga i w miarę wyglądającą, można takie znalźć i nie przejmuj się tym, co mówia inni
odpowiedz
A może z drugiej ręki? (Ocena: 5) 02.02.2015 15:19
Kochana, zamiast wspierać rynek podróbek i osób które faktycznie "żerują" na pracy twórczej kreatorów największych domów mody, rozejrzyj może się za torebką "z drugiej ręki". Często jest tak, że Panie o zasobniejszym portfelu gromadzą luksusowe dodatki i później nigdy ich nie noszą a dla Ciebie może to być dobra okazja do kupienia nowej lub niewiele używanej rzeczy w bardzo atrakcyjnej cenie! Zajrzyj w wolnej chwili na www.storestory.pl, gdzie jest kilka produktów Louis Vuitton - a nuż któryć z nich skradnie Twoje serce a rodzina bedzie bardziej skłonna do zapłaty za torebke 1/3 ceny niż kilku tysięcy w salonie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2014 21:04
Niestety, każdy człowiek, którego stać choćby na połowę markowej torebki, z miejsca pozna, że Twoja jest podrobiona... Takie życie :)
odpowiedz
Kita (Ocena: 5) 24.04.2014 20:54
Ludzie ale wy macie problemy...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo