Czy wysłać byłemu mój nowy numer? Może kiedyś zadzwoni... Patrycja, 21 l.

Czy wysłać byłemu mój nowy numer? Może kiedyś zadzwoni... Patrycja, 21 l.
21.03.2014

Tydzień temu ktoś mi ukradł telefon. Prawdopodobnie na imprezie w klubie, więc nie ma szans go odzyskać. Byłam taka głupia, że nie zarejestrowałam numeru i teraz nie mogę go odzyskać. Wszystkie kontakty od nowa... Wpisuję kolejne, wysyłam swój nowy nr do wszystkich, których znam, ale z jednym „kontaktem” mam problem. To mój były chłopak, z którym rozeszłam się pod koniec roku. Pokłóciliśmy się i tyle. Nie odzywamy się do siebie praktycznie w ogóle, ale nie wiem czy to zamknięta sprawa...

Kilka razy widzieliśmy się na mieście. On się ładnie przywitał, też się uśmiechnęłam i tyle. Wiem, że do tej pory nikogo nowego sobie nie znalazł. Myślałam, że nie chcę go znać, nawet kiedyś usunęłam jego numer. Ale potem znowu go wpisałam. Teraz on nie ma mojego. A gdyby kiedyś chciał pogadać? Nie wiem, jak bym zareagowała. Może nie odbiorę, ale może tak...

 

Wiem, że to głupio zabrzmi, ale nawet jeśli nie jestem gotowa na normalną rozmowę, to chciałabym mieć pewność, że jak będzie chciał, to się dodzwoni. I co teraz? Dla mnie to za bardzo skomplikowane. Mogłabym mu po prostu wysłać wizytówkę sms-em z nowym numerem, ale jak on to odbierze? Była dziewczyna się z nim kontaktuje, podaje numer, pewnie chce wrócić.

A jeśli on nie chce? Pewnie pomyśli sobie, że jestem desperatką. Tylko, że mnie nie chodzi o to, by nagle do mnie wydzwaniał. Chcę mieć pewność, że mógłby, gdyby kiedyś miał na to ochotę... Co zrobić?

Patrycja

26 % tak
74 % nie

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 23:25
Zdecydowanie NIE, jezeli bedzie chcial sie z toba skontaktowac to znajdzie sposob!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 20:15
Nie wysyłaj, jak będzie coś od ciebie chciał to na fb napisze.
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 21.03.2014 14:08
Napisz list to redakcji
odpowiedz
anq (Ocena: 5) 21.03.2014 13:53
W dobie internetu fejsa itd jak będzie chciał to znajdzie kontakt są pewnie wspólni znajomi itd. Nie czekaj na niego, po takim czasie juz by sie dawno odezwał widocznie nie chce czas sie z tym pogodzic.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 13:19
a ja mam inn pytanie.Otóż tydzień temu zerwałam z facetem,za 4 dni on ma urodziny ... Myślicie,że powinnam wysłać mu życzenia urodzinowe ?czy tak po prostu olać to????
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo