Czy upomnieć rodziców, którzy zbyt głośno się kochają? Dorota, 18 l.

Czy upomnieć rodziców, którzy zbyt głośno się kochają? Dorota, 18 l.
30.01.2014

Wstyd mi, że  w ogóle muszę się tym zajmować, ale co zrobić... Moim rodzicom odbiło i od kilku miesięcy zachowują się jak nastolatkowie. Wcześniej nie widziałam pomiędzy nimi żadnej chemii, a teraz gruchają jak gołąbki. To się zmieniło po ich wyjeździe. Polecieli do ciepłych krajów i chyba słońce za bardzo im przygrzało. Fajnie, że teraz chcą ze sobą rozmawiać, uśmiechają się do siebie, przytulają, całują na przywitanie, ale to nie wszystko.

Najwyraźniej układa im się też w sypialni. I nawet nie muszę się tego domyślać, kiedy wstają rano tacy uśmiechnięci. Wiem o tym NA BIEŻĄCO. Ich pokój znajduje się obok mojego i nie trudno usłyszeć, co się tam dzieje. To mnie doprowadza do szału. Na początku sama byłam strasznie zawstydzona, ale teraz to już zwykła wściekłość. Przez nich się nie wysypiam! Czy oni są w takim amoku, że nie zdają sobie z tego sprawy?

 

Może nie codziennie, ale przynajmniej kilka razy w tygodniu uniemożliwiają mi zaśnięcie, albo budzą w środku nocy. Skrzypiące łóżko, głośny oddech, czasami jakieś okrzyki. Miałam do nich szacunek, ale chyba go straciłam. Wolałabym nie uczestniczyć w ich życiu seksualnym, a nie mam wyjścia. Mam za ścianą zwierzęta. Trudno sobie wtedy nie wyobrażać, co oni tam wyrabiają... A wtedy dostaję mdłości, bo oni mają ponad 50 lat.

Dobrze, że im się jeszcze chce. Nie obrzydza mnie sama myśl, że jeszcze to robią, ale raczej to, że nie mają poczucia wstydu. Mogliby wybierać jakieś lepsze momenty na to. A przynajmniej powinni panować nad swoimi odruchami, bo to już jest nie do zniesienia. Muszę im powiedzieć, że mi przeszkadzają, bo inaczej oszaleję. Tylko jak? Spalę się ze wstydu!

Dorota

70 % tak
30 % nie

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2014 21:46
Mnie też to wkurzało więc weszłam do nich do pokoju i zapaliłam światło i lampiłam się na nich. Oczywiście mama zrobiła się czerwona i wyrzuciła mnie z pokoju ale od tamtej pory robili to naprawdę cicho. Fakt, miałam wtedy ok. 15 lat więc miałam jakoś więcej odwagi, teraz nie zrobiłabym takiego czegoś ale czy zadziałało? tak :D hahah i obyło się bez rozmów, bo rodzice byli zbyt zażenowani by o tym rozmawiać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2014 20:46
po prostu powiedz ze halasuja i tyle. albo w momencie kiedy halasuja uderz w sciane ew drzwi. w koncu zalapia. przynajmniej tak bylo w przypadku moich rodzicow. albo wlacz glosna muzyke.
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 31.01.2014 16:23
Napisz komentarz...Jesteś niedojrzała, jeśli myślisz że życie seksualne kończy się po 40 stce.. Obrzydzenie? 18 lat temu tak właśnie Cię zrobili, wiesz? Okropna jesteś. Zainwestuj w stopery. Najpierw naucz się czytać, dziewczyna ma rację nie musi wysłuchiwać jęków w nocy jeszcze ze strony rodziców to obrzydliwe. Niech się kochają ale nikt nie musi tego wysłuchiwać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2014 17:02
Wal pięścią w ścianę xD
zobacz odpowiedzi (1)
miyu-chan (Ocena: 5) 30.01.2014 13:45
Następnym razem jak mam spyta Cię jak było w szkole, uśmiechnij się, mrugnij oczkiem i powiedz, że ok, ale wolałabyś wysypiać się w nocy, bo zajęcia masz wcześnie rano.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo