Czy słuchanie Biebera i One Direction to powód do wstydu?! Izabella, 16 l.

Czy słuchanie Biebera i One Direction to powód do wstydu?! Izabella, 16 l.
22.01.2014

Mam 16 lat i muzyka jest dla mnie bardzo ważna. Dzięki niej mogę się wyluzować, bo wiadomo, że w szkole dużo stresu, w domu też różnie. Zakładam słuchawki i mogę się oderwać. Nie udaję jakiejś poważnej dziewczyny kochającej muzykę poważną. Lubię pop, np. Justina Biebera, One Direction, Selenę Gomez, Demi Lovato. Ich piosenki sprawiają mi przyjemność, więc ich słucham. Czy jest w tym coś złego? Kiedy innym o tym mówię, to wychodzi na to, że tak.

Nie jestem dziecinną „Belieberką” albo „Directionerką”. Nie kocham ich nad życie, nie sikam w majtki na ich widok i nie bronię za wszelką cenę. Ale można powiedzieć, że jestem ich fanką, bo większość piosenek mi się podoba. Nie widzę w tym żadnego problemu, ale moi znajomi mnie wyśmiewają. Mówią, że to artyści dla głupich dziewczynek i wstyd czegoś takiego słuchać.

 

Czasami wrzucam na tablicę na Facebooku fajną popową piosenkę, która mi się w danym momencie najbardziej podoba. Niektóre koleżanki lubią to, a reszta głupio komentuje. Obrywa mi się tylko dlatego, że mam inny gust, niż oni... Dla nich „poważna muzyka” to okropny polski hip-hop albo jakiś zagraniczny dance. Ja tego nie lubię, ale ich nie krytykuję. Każdy ma inny gust.

O co w tym chodzi? Czy to naprawdę obciach, że słucham tego, co lubię i się z tym nie kryję? Nie rozumiem oceniania ludzi w ten sposób. Sama nie wiem, co robić. Mogę się „ukrywać”, ale to dla mnie głupota.

Izabella

41 % tak
59 % nie

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2014 23:27
Bieber jest obciachem bo wszystko co robi jest obciachowe. "Rape happens for a reason", plucie na fanów, wyzywanie fanek od wielorybów, rzucanie jajkami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2014 21:53
Niech każdy słucha tego, co lubi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2014 21:35
o co te dyskusje ? kazdy slucha to co lubi. o gustach sie nie dyskutuje. dla jednych wstyd bedzie bieber a dla innych caly hip hop , dance czy metal.
odpowiedz
K (Ocena: 5) 22.01.2014 18:12
W tym roku bede miala 19 lat, SŁUCHAM ONE DIRECTION i jest mi z tym dobrze! *z czasem zaczełam zlewać co mówią inni
odpowiedz
kika (Ocena: 5) 22.01.2014 17:00
to nie jest żaden powód do wstydu każdy ma inny gust a o tym się nie dyskutuje, skoro jest to portal dla kobiet mam nadzieję normalnych to dlaczego uważacie w sondzie że jest inaczej ? nie rozumiem tego!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo