Czy warto kupić majtki push-up? Mam płaską pupę! Klaudia, 24 l.

Czy warto kupić majtki push-up? Mam płaską pupę! Klaudia, 24 l.
21.01.2014

Wydawało mi się, że nie mam kompleksów. Nie jestem chodzącą pięknością, ale staram się nie przejmować głupotami. Najbrzydsza też nie jestem, więc dziękować Bogu. Ale im dłużej przeglądam się w lustrze, tym bardziej denerwuje mnie zupełny brak pośladków. Każde spodnie wiszą na moim tyłku, a o legginsach mogę w ogóle zapomnieć. Zero kobiecych kształtów, po prostu płaska decha. Nie płaczę z tego powodu, ale chciałabym to zmienić.

Próbowałam ćwiczyć nogi i pupę, do mycia ciała używam specjalnej rękawicy, która pobudza krążenie, staram się nie siedzieć za długo bezczynnie. Nic mądrzejszego nie wymyśliłam i efektów brak. W zimie to jeszcze da się jakoś ukryć, bo noszę płaszcz, długie swetry i koszule, ale wolałbym się z tym uporać przed sezonem. Znalazłam specjalną bieliznę, ale nie wiem, czy warto.

 

Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Słyszałam o majtkach i pasach modelujących talię, ale majtki, o których myślę, mają wszyte specjalne wkładki. Nie wiem z czego, ale chyba jakiś miękki materiał, może silikon. Nie poprawiają kształtu pupy na stałe, ale chyba wolę takie sztuczne pośladki, niż żadne. Myślicie, że to działa?

A może któraś z Was ma coś takiego i może mi powiedzieć, jak to wygląda? Czy te wkładki są widoczne, gdybym musiała się rozebrać do samej bielizny? Czy przy siedzeniu i poruszeniu się nie przemieszczają? Proszę, dajcie znać. Dzięki!

Klaudia

27 % tak
73 % nie

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.06.2018 15:28
Lol
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2014 07:19
daj spokój, niektórym facetom to się podoba (choć raczej mniejszości xD)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2014 19:42
Ćwiczenia! Zapewne wcześniej liczyłaś na szybkie efekty i szybko zrezygnowałaś z ćwiczeń. Znajdź odpowiednie ćwiczenia i wytrwale ćwicz.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2014 12:42
możesz zamienić sie ze mna na tyle, bo moj to twoj ideał. ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2014 11:25
wiesz co mi się tyłek poprawił dzięki ćwiczeniom z Mel B trening pośladków. Też miałam płaski tyłek, ale dzięki tym ćwiczeniom ujędrnił się i podniósł, więc nie ma tragedii. Wystarczy 10 minut dziennie i zobaczysz efekty. Ja u siebie widzę, dalej nie mam jakiejś super wystającej pupy tylko małą, ale zgrabną. Spróbuj, bo warto.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo