Czy regulować brwi? Podobno mam krzaki nad oczami! Edyta, 16 l.

Czy regulować brwi? Podobno mam krzaki nad oczami! Edyta, 16 l.
20.12.2013

Dziewczyny, poradźcie coś, bo nie wiem co robić. Lubię czasem pomalować oczy, albo pomazać się błyszczykiem, ale nic więcej. Nie przywiązuję do tego wagi, bo nie jestem aż tak brzydka, żeby udawać kogoś innego. Brwi w życiu nie ruszałam, bo nie są złe. Mają dobry kształt i nie są za gęste. Tak mi się wydaje, ale ostatnio ktoś mi napisał w komentarzu, że mam nad oczami krzaki...

Strasznie mnie to zabolało, bo nigdy czegoś takiego nie usłyszałam. Może w twarz boją się to powiedzieć? Ale naprawdę nie mam wielkich brwi. Może trochę gęstsze, niż te cienkie linijki, które zostawiają sobie niektóre, ale bez przesady. Chętnie bym je zostawiła w spokoju, ale teraz sama już nie wiem. Jeśli tak na mnie patrzą, to może coś jest z nimi nie tak? Naprawdę nigdy nikt mi tego nie wytknął.

 

Boję się regulowania brwi, bo nie wiem jaki kształt ma być i jaki mi wyjdzie. No i jak zacznę to robić, to zaraz się tak rozrosną, że będę musiała się z tym męczyć co kilka dni. Mam dopiero 16 lat i myślałam, że mam na to jeszcze czas. Wiem, że moje koleżanki coś kombinują, ale zazwyczaj głupio to wygląda. Wyskubują większość włosów i zostawiają dziwnie zaokrąglone paseczki.

Czy powinnam się przejąć tym komentarzem? Nie chciałabym być więcej wyśmiewana, ale skoro ktoś zwrócił na to uwagę... Może coś w tym jest.

Edyta

37 % tak
63 % nie

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2013 10:34
ale masz problem... idz do kosmetyczki i zrobi Ci takie, ze Ci pozazdroszczą.
odpowiedz
magda (Ocena: 5) 22.12.2013 19:39
Brwi są głównym elementem twarzy. Prawdą jest że najbardziej rzucaja się w oczy. I co najważniejsze to właśnie brwi nadają charakter całej twarzy, więc dużo ładniej każda z nas prezentuje się wyregulowanymi i okiełznanymi brewkami :) ale tak jak i poprzedniczki na pierwszą regulację radzę wybrać się do kosmetyczki ( koniecznie dobrej, bo z doświadczenia wiem że i fachowa ręka potrafi "zrobić krzywdę")
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2013 01:16
Możesz pójść do kosmetyczki,ona ci najlepiej doradzi i ewentualnie coś tam zmienicie ;p.I więcej wiary w siebie,niech nie odbiera ci jej jakiś palant! ;p:-)
odpowiedz
mm (Ocena: 5) 20.12.2013 22:12
idz do kosmetyczki ona ci podpowie na pierwszy raz nie ryzykuj i nie reguluj ich sama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2013 20:24
Najlepiej idź do kosmetyczki. Koszta nie są duże bo około 7zł za wyskubania a kosmetyczka na pewno nie zrobi Ci paseczków tylko ładnie wyrówna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo