Czy powiedzieć mojemu sponsorowi, że jestem z nim w ciąży? Paulina, 22 l.

Czy powiedzieć mojemu sponsorowi, że jestem z nim w ciąży? Paulina, 22 l.
31.07.2013

Droga Redakcjo!

Mam na imię Paulina (imię zmienione na prośbę Autorki listu). Zwracam się do was, a w szczególności do Czytelniczek.

Od 4 lat jestem prostytutką. Wstyd mi, ale wolę nazywać rzeczy po imieniu.. Miałam 18 lat, kiedy zaczęłam sprzedawać swoje ciało. Powody nie mają większego znaczenia. Mam rodzinę, wcale nie biedną, miałam wszystko, czego chciałam. Życie typowej 18-latki.

Przez znajomą poznałam Grzegorza, w skrócie powiem, że był moim pierwszym klientem. Spotykaliśmy się przez 7 miesięcy. Później miałam wielu, miałam bardzo dużo pieniędzy... Kupiłam mieszkanie, ale było mi mało...

Chciałam poznać kogoś, kto będzie zabierał mnie za granicę, jachty, ekskluzywne hotele... Rok temu poznałam Krzysztofa, 42-letniego biznesmena. Rozwiedziony, bezdzietny. Chciał nie tylko seksu ale i mojego towarzystwa. Był bardzo hojny, również w łóżku... Wszystko szło wspaniale, miałam pieniądze, luksusy, Krzysiek był opiekuńczy, czułam się dobrze ze sobą. 

3 tygodnie temu poszłam do lekarza, źle się czułam, wymiotowałam. Okazało się, ze jestem w ciąży... Czułam się tak, jakby ktoś wrzucił mnie do lodowatej wody. Problem w tym, że boje się powiedzieć Krzyśkowi.

On powiedział, że nigdy nie chciał mieć dzieci i to się nie zmieniło. Nie widzę abyśmy stworzyli rodzinę, jest moim sponsorem, a ja dziwką... Nie chcę też być samotną matka... Co robić? Wiem, że zostanę zjedzona przez Czytelniczki, ale proszę o szczere rady...

Paulina

19 % tak
81 % nie

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2013 10:01
nie musisz brać go na dziecko, ale jeśli jest ojcem, nie grozi Ci bieda, zmusisz go sądownie to płacenia alimentów a jeśli jest dziany, będą one naprawdę wysokie. to zapewni Tobie i dziecku dostatnie życie. a może facet zmieni zdanie i zechce wychowywać dziecko razem z Toba? wtedy jest szansa, że stworzycie udany związek a nawet rodzinę i nie będziesz musiała jak to nazywasz "puszczać się". zastanów się nad tym.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2013 09:58
wg mnie nie usuwaj ciąży. urodź i oddaj do okna życia. nic nie stracisz a możesz komuś dać tyle szczęścia. wiele par czeka na takie maluchy! może zmienisz zdanie i zechcesz zatrzymać dziecko? jeśli nie, oddaj, nie zabijaj.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2013 12:08
było się nie ku*wić. masz za swoje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2013 22:16
znam przypadek kobieta chciała usunąć, ale jednak stwierdziła ze nie itp itd. dziecko urodziło się niepełnosprawne, i teraz klepią biedę, jak klepała wcześniej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2013 22:14
Chciałam napisać jedno ( może któraś przeczyta i zmądrzeje), znam dziewczynę która usunęła ciąże, (miała faceta, byla na studiach, on byl jej pierwszym, zabezpieczali sie, jednak pech to pech, brak jakieś stałej pracy, on dorabial gdzie mógł itp a tu takie problem) ciąża - kosztuje, badania (usg itd) czesto kobietom wychodzi tarczyca kolejny hajs itp. usunęła jak ciąza miala 5 tydzień ( dopiero coś się wykształcało) więc NIE CZUŁO, NIE machało raczką itp itd. Pożyczli pieniądze, usunęli za granicą, tam spotkała kobiety które miały już dzieci, albo nie chciały kolejnego bo okazało się ze ich pierwsze jest chore itd. adopcja odpada wytykanie paluchami w mieście itp, a jak wspomnialam ciaza kosztuje. Usunęła i powiedziała mi zaraz po tym ze " poczuła ulgę" ! spotkałam się z nią po roku mojej nieboecności w naszym mieście zapytałam sie jak sie czuje, powiedziała mi wprost że myśli że jest zimną suk... przez takie wielkie OBROŃCZYNIE bo wiecie co?! poczuła ulgę, nie miała koszmarów po nocach, jej kuzynka urodziła dziecko, mówi że jakos nie mysli o tym że jej zarodek mógł być takim dzieckiem, mówi ze czasem zapomina ze usunęła, nie ryczy po nocach, nie obwinia Świata, nie uważa że kogoś zamordowała, dalej jest z tym facetem, dalej się kochają, znalazła pracę, ma konatk z jedną z kobiet które tez to zrobiły, i co tamta ma tak samo! Tylko zbawczynie świata zaśmiecają internet wzywiskami, które maja wzbudzić poczucie winy a poźniej to oddziaływuje na psychikę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo