Czy sprzedać swoje dziewictwo, żeby mieć pieniądze na wakacje? Wiktoria, 17 l.

Czy sprzedać swoje dziewictwo, żeby mieć pieniądze na wakacje? Wiktoria, 17 l.
25.07.2013

Mam 17 lat i dalej jestem dziewicą. Wiem, że to dziwne, ale tak jest. Dziewczyny w moim wieku mają to za sobą, a ja dalej czekam. Nie mam ciśnienia na tym punkcie, ale chciałabym się już pozbyć tego ciężaru. Czuję się jak dziecko i chcę to zmienić. Chciałabym to zrobić, a do tego jestem tak biedna, że nie mogę nigdzie wyjechać na wakacje. Może to połączyć? Widziałam ogłoszenia dziewczyn, które sprzedają dziewictwo. Trochę dziwne, ale mnie by to urządzało. Nie byłoby dziewictwa i miałabym pieniądze na wyjazd.

Zastanawiam się, czy nie napisać takiego ogłoszenia i wybrać kogoś fajnego. Facetów z pieniędzmi jest sporo i pewnie nie jeden by chciał się ze mną spotkać. Według mnie to nie prostytucja, bo nie chodzi tylko o zarobienie. Poczułabym się jak prawdziwa kobieta i mogłabym sobie gdzieś odpocząć. Jedno spotkanie i byłoby po problemie. Nikomu o tym nie mówiłam, ale to chyba nic strasznego?

 

Trochę się boję bólu, ale muszę zacisnąć zęby i to zrobić. Modlę się, żeby nie trafić na jakiegoś chorego zboczeńca, który zrobi mi krzywdę. Jeśli będzie to normalny facet, to nie powinno być tak źle. Gdyby zapłacił za moje dziewictwo dobre pieniądze, to pod koniec sierpnia może wyjechałabym wreszcie nad morze? Nigdy tam nie byłam. W domu się nie przelewa, więc wakacje spędzamy w domu. Ja już tak nie chcę.

Jedyna praca w miejscowości to zbiór owoców, ale to strasznie męczące, a wypłaty są niewielkie. Musiałabym tam chyba pracować kilka miesięcy, żeby wyjechać na kilka dni. Za dziewictwo mogę wziąć nawet 2-3 tysiące. Tak piszą inne dziewczyny, więc chyba taka jest tego cena. Mogłabym zrobić sobie prawdziwe wakacje i zostałoby też coś na potem. 

Jeszcze się trochę waham, ale to jedyny pomysł, który mam. Nigdzie tak szybko sobie nie dorobię. Przy okazji nie będę już jedyną dziewicą we wsi. Są jeszcze inne, ale to dzieci. W moim wieku to dziwne. Chciałam najpierw spróbować seksu z jakimś kolegą, ale potem nie mogłabym prosić o tak duże pieniądze. Jak dziewczyna była ruszana, to traci swoją wartość. Spróbować?

Wiktoria

63 % tak
37 % nie

Polecane wideo

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Kita (Ocena: 5) 09.08.2013 01:03
Skoro według Ciebie to nie jest prostytucja, to wytłumacz mi, na czym polega różnica. Chcesz dać d*py za kasę, co z tego, ze jesteś dziewicą... -.-
odpowiedz
Łukasz (Ocena: 5) 04.08.2013 12:29
Ja mam cztery alufelgi warte 2500 zl może być??????
odpowiedz
Anna. (Ocena: 5) 28.07.2013 15:07
Przeczytałam pierwsze zdania i pomyślałam, że konieć świata w 2012 był jednak dobrym pomysłem. Sama mam 17 lat i dla mnie dziewictwo to powód do dumy, a nie wstydu, skarb, nie ciężar. Spójrz na swoje "doświadczone" koleżanki i pomyśl, że Ty w każdej chwili możesz stać się taka, jak one, one nigdy już nie będą takie, jak Ty- czyste. Pieniądze wydasz, wyrzuty sumienia zostaną do końca życia i będą zawsze kładły na nim jakiś cień. Warto?
odpowiedz
anonimowa. (Ocena: 5) 27.07.2013 23:09
Jesteś chora.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2013 13:39
Nie rób tego to głupie i dla mnie smieszne i to bardzo..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie