Jestem fotomodelką i dostałam propozycję sesji TOPLESS. Mąż nie jest zachwycony... Czy zgodzić się?

Jestem fotomodelką i dostałam propozycję sesji TOPLESS. Mąż nie jest zachwycony... Czy zgodzić się?
20.05.2013

Jako fotomodelka pracuję w sumie od paru dobrych lat. Zaczęło się, gdy miałam 17 lat i znajomy znajomego zaproponował mi sesję. Później jakoś tak wyszło, że pozowałam do lokalnych reklam, trochę też dorabiałam jako hostessa, więc wiecie, generalnie kręciłam się w tym fotograficznym światku. Od roku większość sesji podłapuję na takim specjalnym portalu dla modelek. Większość zleceń odbywa się na zasadzie zdjęcia za pozowanie, ale nie powiem, czasami zdarzy się coś lepszego, za kasę. Traktuję to jako fajny dodatek do pensji, poza tym zdjęcia są super pamiątką na przyszłość. Pokażę je dzieciom i wnukom :)

Do tej pory unikałam rozbieranych sesji. Bielizna, bikini to tak, ale nie godziłam się na topless albo zupełną nagość. Mam męża, dziecko, pracuję, myślałam, że nie przystoi mi się rozebrać. Co prawda jestem jeszcze młoda, mam 23 lata i ładne ciało, ale rozumiecie mnie – był jakiś opór. Ostatnio odezwał się do mnie jednak fotograf, który totalnie mnie zauroczył swoimi pracami. Robi świetne rozbierane sesje, na serio, bardzo artystyczne zdjęcia, zero pornografii. I od miesiąca namawia mnie na sesję topless. Czuję, że chciałabym, ale boję się, że takie rzeczy nie przystoją mężatce. No i jeszcze mój mąż… Jest dumny z tego, że jestem fotomodelką, ale pomysł rozbieranych zdjęć średnio mu się spodobał.

Ostateczną decyzję pozostawił mi, ale widzę, że plan mu ewidentnie nie leży. I co ja mam teraz zrobić? Bardzo bym chciała, ale to poważna decyzja. Jestem żoną i matką, a fotki pojawiłyby się pewnie na stronie fotografa i może na tym portalu. Nie wiem, mam mętlik w głowie. Myślę sobie jednak, że lepiej żałować tego, co się zrobiło, a nie tego czego się NIE ZROBIŁO

54 % tak
46 % nie

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Magdalena (Ocena: 5) 23.05.2013 13:30
ja na Twoim miejscu nie godzilabym sie na taka sesje. Rozumiem Twojego meza, poniewaz jak Ty bys sie czula, gdyby jego zdjecia topless smigaly by w internecie? Moglabys zrobic sobie sesje, ale wylacznie dla siebie i dac ja np ladnie oprawiona swojemu mezowi, albo zatrzymac te zdjecia sobie i tyle, tak zeby nie wrzucano ich do internetu. Pozdrawiam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2013 09:38
Mi narzeczony krótkich spódniczek nie pozwala nosić i ja się na to godzę. Ja jestem głupia, a z niego dupek.
zobacz odpowiedzi (1)
Me (Ocena: 5) 22.05.2013 15:19
Typowo burackie poczucie własności. "Moja żona,moje jej ciało,moje...moje...moje"
odpowiedz
t (Ocena: 5) 22.05.2013 10:28
Twój mąż to najbliższa Ci osoba, musisz brać jego zdanie pod uwagę. jeśli tego nie chce, zrób to dla niego i zrezygnuj.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2013 08:08
A gdybyś mąż był obecny na tej sesji ? Moze by to pomoglo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo