Czy zgodzić się na seks analny w Walentynki? Daria, 25 l.

Czy zgodzić się na seks analny w Walentynki? Daria, 25 l.
14.02.2013

Mój facet o nim marzy, wiele razy mnie prosił, żebym dała mu wejść w siebie tylnymi drzwiami... Ale ja zawsze odmawiałam, prosząc o jeszcze trochę czasu. Czuję, że jeśli nie przełamię tego lęku teraz, nie przełamię go nigdy!

Może teraz, z okazji walentynek, zrobić mu taki prezent? W sumie nie mam pomysłu na inny i w głębi duszy wiem, że nic by go tak nie ucieszyło jak to... Co sądzicie?

60 % tak
40 % nie

Komentarze (35)

Ocena: 5 / 5
sick (Ocena: 5) 14.02.2014 11:54
from ass to mouth !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2013 13:05
Zrób mu loda ;)
odpowiedz
t (Ocena: 5) 27.02.2013 20:31
lol :D w jakiś inny dzień - ok, ale w walentynki? to ma być prezent? walenie w pupę jako dowód miłości? ogarnij się dziewczyno :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2013 00:39
litości! po pierwsze) anal z okazji walentynek? to już lepszy byłby kubełek z kfc albo big mac z mcdonalda, no naprawdę; po drugie) nie słuchaj innych, to jest podstawowa zasada, każda kobieta ma inaczej, mi na przykład milej jest przy analu! chociaż wszystkie kobiety mówią "nie, przecież to boli!", większość nawet nie spróbowała... ja byłam zielona w sprawach seksu i dość naiwnie słuchałam tylko... mojego chłopaka(!), który mi powiedział, że w każdej parze jest seks przed ślubem, są lody, minety, anale i inne dziwaczne rzeczy, dopiero później poczytałam o tym i większość kobiet na to na co ja się zgodziłam bardzo szybko nie zgodziło się nawet w ciągu kilku lat i wiesz co Ci powiem? JEST MI Z TYM ZAJEBIŚCIE! bo to jest takie wmawianie sobie, że coś jest ble, że boli, że się nie godzi, bzdura, seks to zabawa, a bawić trzeba się umieć, tudzież nauczyć ;D, no jasne, że coś Ci może nie podpasować, mi też jedna rzecz nie pasowała, ale żeby od razu się odgrażać od wszystkich rodzajów seksu - to jest chore.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2013 19:41
"w sumie nie mam pomysłu na inny prezent " ... mówi o tym jak o zrobieniu kartki walentynkowej ... Teraz już na pewno nie wierzę że te "pytanie czytelniczek" są prawdziwe ... jakakolwiek aktywność seksualna nie powinna być traktowana jako forma prezentu !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo