Czy złapać faceta na dziecko? On nie kwapi się do ślubu, a ja chcę się już ustatkować! Ala, 27 l., Białystok

Czy złapać faceta na dziecko? On nie kwapi się do ślubu, a ja chcę się już ustatkować! Ala, 27 l., Białystok
08.02.2013

Biała suknia i wielki ślub to chyba marzenie każdej dziewczyny. Tylko że moje raczej nigdy się nie spełni! Mój facet to ideał - przystojny, inteligentny, z fajną pracą, samochodem, własnym mieszkaniem. Jesteśmy ze sobą od trzech lat i naprawdę jedyne o czym marzę, to wesele i dziecko. Na co czekać? Wyszaleliśmy się już, życie ustawione, to idealny moment! Nie chcę być starą matką po 40., a boję się, że nawet po 30. mogą być problemy z zajściem w ciążę. Jednak ON nie chce słyszeć ani o ślubie, ani o dziecku.

Ja go bardzo, bardzo kocham, ale jestem tak zdesperowana, że byłabym gotowa trochę posterować naszym losem. Mogłabym na dwa dni zapomnieć pigułki, a później udać, że zawiodła. Jestem pewna, że gdyby on dowiedział się o ciąży, serce by mu zmiękło i oświadczyłby mi się. Ale mimo wszystko, mam wątpliwości. Boję się trochę wyrzutów sumienia, jednak z drugiej strony wiem, że jesteśmy sobie pisani i tylko przyspieszyłabym pewne sprawy.

Co o tym sądzicie?

71 % tak
29 % nie

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2013 00:59
Szczerze... zaznaczyłam "nie", a sama nie wiem co bym zrobiła... sama bym pewnie chciała złapać chłopaka na dziecko. Mam dopiero 20 lat, a już marzy mi się perfekcyjny model rodziny. Tych dwoje dorosłych i to biegające małe sikające po dywanie albo i dwa takie małe... oczywiście ja sobie mogę poczekać, ale co jeśli doczekam się Twojego wieku - 27 lat i bd w tym samym miejscu, wtedy nie wiem, mnie też może dopaść desperacja, chociaż w głębi duszy wiem, że to jest ZŁE. Miałabym kaca moralnego do końca życia. Za każdym razem gdybym spojrzała na swoje dziecko, na obrączkę, na zdjęcie ślubne... to wszystko zbudowane na kłamstwie typu "kochanie, nie wiem jak to się mogło stać! musiała Ci pęknąć gumka! przeoczyłam dzień tabletki!". Ja bym chyba zwariowała...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2013 14:30
łap XD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2013 19:25
Jaka głupia baba...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2013 13:17
Jak można w ogóle wpaść na coś takiego żeby "złapać faceta na dziecko", a co jak Cię zostawi i zostaniesz samotną matką? Nie można nikogo do niczego zmusić, jeśli Cię kocha a Ty kochasz go, to w końcu dojdziecie do porozumienia, nie każdy chcę się aż tak szybko ustatkować i musisz mieć to na względzie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2013 00:38
Jeśli powodem jest chęć złapania faceta i przymuszenia do ślubu to uważam to za nie fair, Ale jeśli chciała byś mieć już dziecko i niestraszne ci samotne wychowywanie to czemu nie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo