Decyzja dnia

Znalazłam tanią wycieczkę do Egiptu. Jechać? Edyta, 24 l.

Znalazłam bardzo korzystna ofertę w biurze podróży. Kilka lat temu bym się nie zastanawiała, ale teraz wiadomo jak jest. Chodzi o tygodniowy urlop w czerwcu. Egipt, ledwo ponad tysiąc złotych za osobę. Oczywiście all inclusive, razem z alkoholem, lodami itd. W cenie też samolot, więc jestem w szoku, że da się tak tanio. Swoje robi strach przed tym kierunkiem i coraz mniej turystów. Czy wybrałybyście się tam na moim miejscu?

Ogólnie się nie boję. Teraz jak widać zamach może być wszędzie i ostatnio jeśli gdzieś wybuchają terroryści, to raczej tuż za naszą granicą, a nie w odległych krajach. Myślę, że kurorty są bardzo zabezpieczone i nic mi tam nie grozi. Mama jest innego zdania i straszy mnie bombami, a nawet gwałcicielami. Polacy jeżdżą tam od lat i nic się nikomu jeszcze nie stało. Pomijając ostatnio Magdę Żuk.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-18 20:33:55

no, będziesz miała all inclusive Z LODAMI xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-18 11:00:47

Jeśli lubisz wakacje z adrenaliną to proszę bardzo. Terroryści mogą wpłynąć łódką na plażę tak jak w Tunezji a jeśli chodzi o hotel to sobie poczytaj w internecie jak kobietom pracownicy hotelu bez zdania racji do pokojów wchodzą i jak je zaczepiają mimo towarzystwa partnera. Tak jak ktos napisał jaki jest sens jechać do dalekiego kraju jeśli nawet nie chcesz wyjsć poza hotel? Plackiem to możesz tez się położyć na ogródku i dużo taniej cię to wyniesie. Lepiej jedź do Bułgarii podobno tez jest tanio

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-18 10:02:26

Skoro piszesz, że nie wychodziłabyś nawet z terenu, to równie dobrze możesz pojechać nad polskie morze albo gdziekolwiek. Swoją drogą gdzie tu sens jeżdżenia na wakacje do obcego kraju, jeśli nawet nie ma zamiaru się wyjść poza teren hotelu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-18 01:37:05

Teczowe biuro zamiast w reklamy, powinno zainwestowac w rezydentow, bo to co zatrudniaja, to jacys kryminalisci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1