Decyzja dnia

Znalazłam idealną sukienkę na wesele, ale jest bardzo jasna... Założyć ją? Dominika, 20 l.

Jestem w trudnej sytuacji, bo chyba przespałam odpowiedni moment i teraz muszę się szybko ratować. Moja siostra wychodzi za mąż za 2 tygodnie, a ja nawet nie mam się w co ubrać! Wydawało mi się, że mam mnóstwo czasu na znalezienie czegoś odpowiedniego, ale dopiero teraz zaczęłam. Odwiedziłam kilkanaście sklepów w jeden dzień i nie znalazłam NIC. Jestem raczej nieproporcjonalnie zbudowana i to naprawdę problem.

Jedyna sukienka, która idealnie na mnie pasuje i bardzo mi się podoba, jest z bardzo jasnego materiału. Niby kremowa, ale bardziej biała. Do tego jest w znośnej cenie. Koleżanka powiedziała, że chyba oszalałam, bo nie wypada zakładać jasnej sukienki na taką okazję, bo za bardzo będę przypominała pannę młodą. Nie za bardzo wiem o co chodzi. W końcu wszyscy faceci są w ciemnych garniturach i nikt ich nie myli z panem młodym.

Odłożyłam ją sobie w sklepie i muszę się zdecydować. O szyciu na miarę nie ma mowy, bo za długo by to trwało i kosztowałoby pewnie mnóstwo pieniędzy. Ale teraz to już sama nie wiem. Potem się okaże, że nic nie znajdę, a tę białą ktoś inny kupi. Pytałam siostrę, co o tym myśli, a ona powiedziała, żebym zrobiła, jak uważam. Tylko ja nie wiem co o tym myśleć! Usłyszałam od jednej osoby, że tak nie wypada i tyle wiem. A czasu coraz mniej.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-17 08:33:34

Siostra kazała ci zrobić jak uważasz? Ja to zrozumialam tak, że jej to średnio pausje i masz się zastanowić dwa razy. Gdyby jej to faktycznie nie prszkadzalo, inaczej by to ujela, np mówiąc, że nie ma problemu, nie przeszkadza mi to.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-13 16:24:49

a może zapytaj siostre?????????????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1