Decyzja dnia

Wstydzę się myć na siłowni. Czy mogę brać prysznic po powrocie do domu? Aneta

Mam pytanie do dziewczyn, które chodzą na siłownię, albo jakieś zajęcia typu fitness. Chciałabym się wreszcie ruszyć i postanowiłam nie czekać dłużej. Nigdy nic z moich postanowień nie wychodzi, więc dlaczego nie zacząć od razu? Tylko jakoś nie mogę się zebrać w sobie, żeby tam iść, zapisać się i zacząć chodzić.

Nie boję się wysiłku fizycznego, chociaż wiem, że będzie ciężko. Mam zerową kondycję, a do tego pocę się strasznie. Wydaje mi się, że jak trafię na jakiegoś dobrego trenera, to mnie zachęci do pracy. Wiem też, że to nie jest tania zabawa, będę musiała kupić karnet, ciuchy itd.

Jedyne czego się boję, to mojego wstydu. Nie w czasie ćwiczeń na sali, ale po zajęciach. Ja sobie nie wyobrażam, żebym się rozebrała do naga i brała prysznic przy innych.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-05 12:44:58

nie wierze jakie problemy ludzie maja..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-05 12:44:12

nie wiem skad przekonanie ze musisz sie kapac razem przy wszystkich, to nie wiezienie..po drugie nikt ci nie broni po silowni szybko sie zebrac i wykapac w domu..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-05 10:19:36

yyy skad sie wzielo ze bierzesz wspolny prysznic przy wszystkich?? chodzilam na pare i na kazdej byly osobne kabiny pod ktora chodzilam w reczniku i dopiero pod prysznicem odwieszalam go na wieszaczek obok..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1