Decyzja dnia

Widuję chłopaka raz na tydzień. Czy taki związek może się udać? Natalia

Piszę do Was, bo sama nie mam doświadczenia w sprawach miłosnych i proszę o Waszą radę.

Od pół roku spotykam się z chłopakiem, z którym byłam bardzo szczęśliwa. Wszystko było super, spotykaliśmy się, uwielbialiśmy spędzać czas ze sobą, cały czas byliśmy w kontakcie czy to na Facebooku czy przez SMS. Pomagał mi i mnie wspierał, gdy byłam chora czy pisałam maturę i bałam się, ż nie zdam.

Mój chłopak pracuje, ale od miesiąca musi być pod telefonem 24 godziny na dobę i pracuje po 12 godzin. Widujemy się raz w tygodniu albo i rzadziej, a czasem zdarzyło się i tak, że po godzinie dostawał telefon i musiał jechać...

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

A.
(Ocena: 5)
2017-01-05 11:30:13

Przez 5 lat byłam w związku na odległość (ok.200 km). Spotykaliśmy się co tydzień, czasem co dwa lub nawet trzy. W tym roku bierzemy ślub. Dla chcącego nic trudnego :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-05 09:57:26

Mój chłopak mieszka 70 km ode mnie i obydwoje pracujemy oraz studiujemy.Widujemy się raz czasem dwa w tygodniu tylko na 3-4 h , ale mimo wszystko warto, bo się kochamy.Jest ciężko ,ale można się przyzwyczaić.Jeśli się kochacie dacie radę. Jeśli byś z nim zerwała to byście się w ogóle nie widywali ,więc lepiej widywać się ale rzadziej.Z czasem wszystko może się zmienić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-05 07:21:17

Jestem z moim chłopakiem 5 lat. Od 4 studiujemy w różnych miastach, w dodatku każde z nas pracuje. Widujemy się średnio raz w tygodniu na jedno popołudnie i tak, ma to sens. Jesteśmy na prawdę szczęśliwi i w niedługim czasie mamy w planach zamieszkanie razem. Jeśli się kochacie to dacie radę nawet z takimi przeszkodami :) jednak w naszym przypadku było nieco inaczej, żadne z nas nigdy nie zadało pytania czy to ma sens. Porozmawiaj z nim, dajcie sobie jeszcze trochę czasu, może ten ciężki czas nie długo minie. Starajcie się jak najbardziej wykorzystywać czas we dwoje. Powodzenia!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-05 08:37:55

Poczekaj, aż zamieszkacie razem. Wtedy zobaczymy, czy będziesz taka szczęśliwa...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-05 09:11:59

Jezu....to że ty nie byłaś nie znaczy ze ona tez nie....nie przesadzaj z tym optymizmem :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-05 10:06:17

Nie ma się co negatywnie nastawiać, ale ja osobiście też uważam, że póki co nie może jeszcze oceniać co będzie. Spotykanie się raz na tydzień a mieszkanie ze sobą to ZUPEŁNIE co innego. Wielu parom wychodzi to na dobre, a są takie które się rozchodzą bo się okazuje, że w rzeczywistości są trochę inni, niż to na jakich się kreowali.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-05 10:38:57

Ja byłam przez rok w związku na odległość. Potem zamieszkaliśmy razem. Nic się nie zmieniło. Obecnie jesteśmy małżeństwem z 12 letnim stażem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-05 23:06:58

Ja jestem w związku na odległość od ponad 4 lat. Niebawem ślub i oczywiście boje się jak to będzie chociaż znam go dość dobrze i jak rozmawiamy to dobrze wiem co akurat robi tpn (rozmawiamy bardzo często) więc mam nadzieje, że po ślubie nie będzie tragedii... chociaż może być bo on nie wie, że gubie tyle włosów wszędzie :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1