Decyzja dnia

Uprawiam seks, ale chyba nadal jestem dziewicą. Czy to możliwe? Anastazja

Mam 17 lat i niedawno zaczęłam współżyć z chłopakiem. Zrobiliśmy to dopiero kilka razy i on jest moim pierwszym partnerem. Bałam się tego, bo słyszałam o tym, że na początku boli, pojawia się krew i w ogóle horror. No, ale spróbowaliśmy i nic się nie stało. On nawet chyba podejrzewa, że nie byłam już dziewicą. A byłam na pewno, bo kiedy miałam to robić? W podstawówce? Na szczęście nic nie powiedział, więc problem z głowy. Tak jakby, bo ciekawi mnie co innego.

Zastanawiam się, czy my to jakoś źle robimy, czy o co chodzi... Dlaczego za pierwszym razem nic mnie nie bolało, ani nie krwawiłam? Czy ja nie mam błony dziewiczej? A może nie udało mu się przez tych kilka razy jej przebić? Ja naprawdę tego nie rozumiem i się tak zastanawiam – może ja dalej jestem czysta? Nie wiem jak to możliwe, ale nic więcej mi nie przychodzi do głowy.

Zobacz również: 21-letnia dziewica radzi, jak zachować cnotę: „Nigdy nie pokazuj się w stroju kąpielowym”

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-06-28 09:43:03

Jeśli zadajesz tak durne pytania, jak "czy po seksie dalej jestem dziewicą", to polecam zostawić jego uprawianie, aż dojrzejesz i zdobędziesz trochę więcej wiedzy na jego temat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-28 07:36:36

Powinnaś się cieszyć, że tak gładko poszło. Niektóre dziewczyny dostają dużego krwotoku i mają grubą błonę przez co bardzo cierpią w wyniku prób jej przerwania. Błona może zostać przerwana w wyniku masturbacji, używania tamponu bądź przy wysiłku fizycznym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-28 07:02:19

Kult kawałka skóry wiecznie żywy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-28 06:56:26

Jeśli uprawiasz jakąkolwiek formę seksu to nie jesteś dziewicą. Dziewictwo nie opiera na przerwaniu błony dziewiczej. Gdyby tak było, dziewczyny, które np. manipulując za ostro tamponem naderwały sobie błonę dziewiczą, a nie uprawiały seksu nie byłyby już dziewicami, a mentalnie nadal nimi przecież są.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1