Decyzja dnia

Umiała byś zaakceptować to że twoje dziecko jest emo ?

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (31)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-25 22:55:34

Walić ludzi nietolerancyjnych ... ! Scene rządzi !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 00:13:20

Scene zadzi !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-11 23:49:49

aha i wierzcie dalej w te idiotyczne stereotypy, że ludzie scene się tną, dołują i nienawidzą życia. czytajcie dalej takie głupoty a naprawde daleko zajdziecie. Żal i żenada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-11 23:48:11

1. Emo to muzyka styl to scene!! 2. Weźcie sie dzieci za naukę a nie za robienie durnych sond. 3. jak można oceniać ludzi nawet ich nie znając? Mowicie "walić emo" tym samym pokazujac swój poziom intelektualny. Znasz tych ludzi? Zamieniles z nimi w zyciu jedno slowo? Nie. Oceniasz ich tylko dlatego ze maja mocniejszy makijaż czy odważniejszą fryzurę? To jest tak żałosne, tak dziecinne i tak głupie że nie wiem czy się śmiać czy płakać... Polska to kraj totalnego kulturowego zacofania, w tym kraju wyglądać inaczej od razu znaczy być gorszym. Martwcie sie o swoją dupe i to jacy wy jesteście "zajebiści" zamiast czepiać sie kogoś kogo nawet nie znacie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-03 08:54:09

Walic EMO !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 14:35:05

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-06 00:31:50

"Nie starała bym się ją przekonać by była ładną pogodną nastolatką" - to jakaś masakra językowa..jeżeli chciałaś zaprzeczyć idei emo to po "nie" powinien być przecinek, gdybyś jednak chciała zaprzeczyć samym staraniom rodzica o tzw. normalny wizerunek dziecka to zamiast "ją" powinnaś wystukać na klawiaturze "jej", także w sumie nie wiadomo o co Ci chodziło, choć oczywiście się domyślamy. A tak na deser to zjadłaś jeszcze przecinek ;) Pisałam tylko tak z powołania, gdyż gryzie mnie to, jeżeli ktoś wystawia swoją twórczość na światło publiczne to winien się bardziej starać o jej wizerunek i poprawność, błędy oczywiście zdażają się każdemu i to rozumiem, ale proszę, bez przesady. Jednakowoż pozdrawiam ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-27 18:17:03

Drodzy Ludzie Sami Pomyślcie jak bardzo prowokujecie wszestkich scene. Ja jestem Scene i nienawidze każdego kto wypowiada się an ten temat i za cholere nie wie czym emo jest. emo to muzyka kurwa mać.Którą kocham i uważam za głupich ,ludzi którzy za mną an ulicy wołają "emo" Wy debile ,nie lubiecie tego że Scene się tną.Co za bzdura.Pozatym jak mamy się niecią ć jak społeczeństwo nas nienawidzi.Sami się do tego przyczyniacie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-02-25 22:53:48

Ja jeszcze z dwa - trzy lata temu wyglądałam jak scene girl (potocznie zwane emo :P ). Nie cięłam się i nic z takich rzeczy, po prostu podobały mi się te fryzury, robiłam sobie ciemny makijaż, nosiłam czarne rurki, trampki itd. Oczywiście nie obyło się bez brzydkich, niekulturalnych odzywek i wyzwisk a "emo emo!" to był chleb powszedni. Nigdy nie rozumiałam co ludzie do tego mają. Po prostu spodobał mi się taki styl ubierania się i tyle. Moja mama nic do tego nie miała,wręcz podobały jej się takie fryzury,oczywiście bez przesady, ale wie, że jestem rozsądna, dobrze się uczę itd więc co ma do tego wszystkiego wygląd? powiedziałam jej jak się odnoszą ludzie do takiego ubioru, ona zaś powiedziała zebym się nie przejmowała, przecież noszenie trampek,fryzury jaka się podoba to nic złego i ludzie mają nas*ane we łbach. Znudził mi się ten image, teraz chodzę ubrana całkiem inaczej, chociaż dalej słucham muzyki którą każdy nazwałby "Emo". Jednak to dało mi do myślenia i teraz już wiem jacy ludzie są płytcy. U nas nie można być sobą ... niestety

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-02-25 22:57:32

jeszcze chciałabym dodać, że wcześniej nie utożsamiałam się z tą subkulturą. Po prostu nosiłam trampki,rurki aż pewnego dnia usłyszałam od kogoś "emo!!!!!" ;] później "koleżanka" zaczęła mi wmawiać , ze jestem emo , chociaż wcale się za emo nie uważałam. Wiedziałam, że to nie wygląd, tylko muzyka. To straszne jak bardzo ograniczeni są ludzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-02-24 21:34:29

emo jest ok ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz