Decyzja dnia

Szukam butów na jesień i zimę. Kupić sobie EMU? Sylwia, 18 l.

Dziewczyny, chciałabym Was zapytać, co myślicie o butach typu emu. Szukam czegoś na jesień i zimę, ale na razie to jakaś tragedia. W sklepach same dziwne kozaki, które do niczego nie będą mi pasowały. Znalazłam jedne w miarę dobre, ale tak kiepsko wykonane, że pewnie się rozlecą po pierwszym przymrozku. Jestem zmarzluchem i szybko czegoś potrzebuję, ale nie potrafię się zdecydować. Czy emu wchodzą w grę?

Słyszałam o tych butach bardzo różne opinie. Jedni mówią, że to najbrzydsze buty na świecie, a inni, że najcieplejsze i najwygodniejsze. Dla mnie ich wygląd jest raczej obojętny. Ani nie są specjalnie piękne, ale też mnie nie odstraszają. Buty jak buty. Przynajmniej pasowałyby do wszystkiego, bo prezentują się bardzo uniwersalnie. Ale sama już nie wiem. Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-06 17:03:07

jeśli prawdziwe oryginalne emu to kupuj. Ja mam i są to najcieplejsze buty jakie mam, kupiłam je 3 lata temu a nadal wyglądają prawie jak nowe. I nie pamiętam też, żeby mi przeciekały. Ja polecam. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-06 16:04:38

To sobie kup trapery :/ jest wiele ładnych. Solidnie zrobione podeszwa się nie rozwala i w dodatku ciepłe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Alka
(Ocena: 5)
2016-10-06 13:42:28

to są papucie z gąbki :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-06 09:53:03

po 1. oryginalne EMU/UGG kosztują i to sporo, od 400zł do nawet 1000zł. (rozumiem że skoro chcesz EMU to oryginał a nie żadną podróbę z alledrogo, gdzie po wyjsciu z domu ośmieszyłabyś się, bo noszenie podrób to robienie z siebie idioty, poza tym rozkleją się w try miga). faktycznie są one ciepłe, jak się o nie dba to wytrzymają spokojnie więcej niż jeden sezon ale... po 2. takie buty są na suchą zimę, czyli... nie na naszą polską, gdzie non stop pada śnieg/deszcz, jest chlapa, a na chodnikach sypią sól - po prostu szkoda tych butów na taką pogodę, bo nawet oryginały będą się niszczyć, a z drugiej strony... po co wywalać na buty grube chajsy jeśli założymy je kilka razy w ciągu sezonu, tylko w suche zimowe dni... po 3. kwestie wyglądau pozostawiam do samodzielnej oceny, faktem jednak jest że... nawet australijskie oryginalne EMU są powszechnym obiektem drwin, kwestia czy ciebie to przejmuje czy nie. >>> polecam kupić jakieś ładne skórzane kozaczki, z kożuszkiem w środku (kożuszek, zwłaszcza naturalny jest najcieplejszą wyściółką stosowaną w butach) które posłużą więcej niż rok, a i łatwiej je utrzymać w czystości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-06 08:53:48

One są obrzydliwe, nigdy bym takich nie założyła. W sumie tylko wysokie dziewczyny od długich i chudych nogach jeszcze jakoś w miarę się w nich prezentują. One są takie nijakie, ani to eleganckie ani ładne ale rób jak uważasz to Twój wybór Twoje życie, Twoje nogi, mi się nie podobają ale jeśli Tobie tak i wiesz, że będą na Tobie dobrze wyglądać to powinnaś je kupić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-06 07:29:24

Szczerze mimo, że moi znajomi nienawidzą tych butów ja i tak je kocham. Czemu ? Bo są najcieplejsze i najwygodniejsze. Ja jestem bardzo marznącą osobą, a one zawsze mi pomogę w tej sytuacji. Odpowiedź brzmi : KUp i nie oglądaj się na innych

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1