Decyzja dnia

Spałam z 10 chłopakami. Czy jest się czego wstydzić? E., 20 l.

Sprawa wygląda tak, że trochę udawałam przed nowym chłopakiem. Powiedziałam mu tylko, że byłam w jednym związku i nikogo więcej nie miałam. To jest prawie prawda, bo związek był jeden, ale kilka razy zdarzyło mi się coś innego. Jestem spontaniczna, lubię seks i jak tak przeliczyć, to wyjdzie z 10 chłopaków w sumie do tej pory. To nie było nic znaczącego. Z jednym kilka razy, zresztą na spontanie po imprezie i tyle ich widziałam.

Ostatnio rozmawialiśmy i on chce wiedzieć więcej na mój temat. O czym marzę, jakie mam potrzeby, KIM TAK NAPRAWDĘ JESTEM. Pojawił się temat moich doświadczeń itd. Przepraszam bardzo, ale co go to obchodzi? Dokładnie to mu powiedziałam, a on się zdziwił, dlaczego tak się zdenerwowałam. On uczciwie mówi, że miał dwie partnerki i czeka na moją odpowiedź. Na razie trzymam się wersji, że był jeden, ale sama już nie wiem.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (13)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-12 22:56:35

to nie jego sprawa co robiłaś zanim go poznałaś. ja nie kupuję tego, że faceci pytają o takie rzeczy tylko po to zeby wiedzieć, a liczba nie ma dla nich znaczenia. gdyby nie miało to dla nich znaczenia, to by nie pytali. nie mów mu, zwłaszcza, że wiekszość facetów to zwykli hipokryci, którzy uważają, że im wszystko wolno i moga spać z tyloma osobami iloma chcą, ale od kobiet wymagają nie wiadomo czego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Eme
(Ocena: 5)
2016-12-12 13:22:17

20letnia latawica. Ja mam 22 lata i miałam dwóch bo nie daje na prawo i lewo jak ty. Ogarnij się dziewczyno bo w końcu złapiesz jakąś chorobę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-11 20:00:18

Nie chce wiedzieć z iloma był w lozku i ja tez bym nie chciała żeby on mnie o to pytal .Jestesmy razem i tylko to, się teraz liczy .Po co wracac do tak intymnych spraw i trochę mam obawy, ze mogloby ich być dużo .Nie zebym była zazdrosna, ale, no wlasnie zostaloby, to ale .Tak jest dobrze i niech tak zostanie i nawet mnie, to nie interesuje .Wiecej bym myslala, jakbym wiedziała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-11 17:51:21

Ja bym się przyznała. Ok, może to dużo, ale to było w przeszłości. Wtedy go nie znałaś i nie musisz czuć się winna. Jednak ja bym też wolała wiedzieć, z iloma dziewczynami do tej pory sypiał mój chłopak.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-11 08:21:35

Nie mów. W ogóle nie powinno się rozmawiać na te tematy. Ja żałuję, że wiem trochę o życiu seksualnym mojego partnera, bo zastanawiam się jak mu było z innymi, czy dotykał je tak samo jak mnie...i jest mi bardzo przykro bo chciałabym być jedyną.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-10 22:32:39

nie mów, przeszłości i tak nie zmienisz. A faceci często uważają, że oni to mogą sypiać z kobietami na prawo i lewo a kobiety najlepiej jakby były dziewicami. Ja też miałam w przeszłości kilka "przelotnych" związków ( z czasem wychodziło, że trafiałam na nieodpowiednich facetów - byłam może zbyt naiwna) obecnie mam męża jesteśmy razem kilka lat i od tych kilku lat poza nim świata nie widzę. On też miał w przeszłości jakieś kobiety, ale uważam że takie drążenie psuje relację i nie warto się na tym skupiać, bo człowiek zaraz mimowolnie zaczyna się porównywać do byłych, myśli o tym kto kończył związki i jak to będzie w obecnej relacji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
nieidealna
(Ocena: 5)
2016-12-10 17:49:56

Nie mów, szczęśliwi którzy nie wiedza. Miałam kiedyś podobna sytuacje. 3maj sie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-10 12:39:37

Nie mów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-10 10:09:05

Moim zdaniem powinnaś powiedzieć, chłopak ma rację, związek powinien opierać się na szczerości, nie wyobrażam sobie nie wiedzieć takich rzeczy o partnerze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-10 08:48:30

nie rozumiem, po co w ogóle rozmawiać na ten temat. to nie ma ŻADNEGO znaczenia dla relacji. im mniej wiesz, tym lepiej śpisz ;) ja nie znam liczby partnerek mojego, on nie zna mojej i wszyscy są szczęśliwi, temat nawet nigdy nie zszedł na te tory.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz