Decyzja dnia

Rodzice znają mojego faceta, ale nie wiedzą, że... jest rozwodnikiem. Powiedzieć im? A., 22 l.

Piszę ten list, gdyż od jakiegoś czasu męczy mnie sytuacja, w jakiej się znalazłam. Liczę na dobre rady Czytelniczek, gdyż zupełnie nie wiem, co powinnam zrobić.

Jakiś czas temu na imprezie u koleżanki poznałam świetnego faceta. Szybko złapaliśmy kontakt i znaleźliśmy mnóstwo wspólnych tematów do rozmów. Nie opierałam się więc kiedy zaproponował mi randkę.

Na wspólnym spotkaniu bawiliśmy się po prostu wspaniale. Okazało się, że mamy podobne zainteresowania i to samo poczucie humoru. Magicznej atmosfery randki nie zepsuło nawet szczere wyznanie M., że jest… rozwodnikiem. Nie miało to dla mnie większego znaczenia. Żałowałam tylko, że M. musiał w swoim życiu tyle się nacierpieć.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-12 12:02:08

Ledwo się znacie a już wam rodzinka o ślubie gada?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2016-10-12 10:53:29

Ja myślę że jeśli Twoi rodzice faktycznie mogą zareagować ostro i boisz sie że się odwrócą od Ciebie to powiedz że jeśli będziecie brać ślub to tylko cywilny wymyśl jakąś wymówkę jak napisałaś. Natomiast jeśli jest jakakolwiek szansza żeby to zaakceptowali to powiedz ale najpier ich może jakoś podejdź podpytaj czy coś , np powiedz ze nie wiesz jeszcze czy chcesz brac slub kościelny i zobacz ich reakcje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1