Decyzja dnia

Przyszły mąż zdradził moją przyjaciółkę. Ja o tym wiem... a czy ona też powinna? Weronika

W sobotę mam być świadkiem na ślubie przyjaciółki, ale wolałabym nigdy w tym nie uczestniczyć... Dowiedziałam się czegoś, co jest dla mnie nie do pojęcia. Oni po prostu nie powinni brać żadnego ślubu i być razem! Ten bydlak zdradził ją w czasie wieczoru kawalerskiego. Na chwilę przed tym, kiedy ma przysięgać jej wierność do końca życia... To jest pewna informacja i nie mam żadnych wątpliwości, że tak było.

Na imprezie był mój znajomy, który później wygadał mi się, że zaprosili na ten wieczór striptizerki. Tylko, że one nie tylko tańczyły, bo tak naprawdę to były zwykłe prostytutki. Każdy gość mógł się z nimi zabawić. Przyszły pan młody pierwszy skorzystał z okazji. Podobno latał za jedną z pieniędzmi, a potem zamknęli się w pokoju. Był seks i tyle. Tylko, że ja się o tym dowiedziałam i muszę się przez niego zamartwiać!

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (7)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-08 15:31:01

Ja wolałabym wiedzieć, jakby ktoś z moich przyjaciół wiedział i nie powiedział to zastanowiłabym się nad zaufaniem do tego "przyjaciela".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-08 13:42:29

no w koncu wiernosc bedzie dopiero jej przysiegac :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ona
(Ocena: 5)
2016-12-08 12:54:30

"wygadałam sie znajomej" - pieknie, plotkara jestes i tyle nie wiesz co sie stalo a juz rozpowiadasz wszystkim naokolo, wcale nie martwi cie jej dobro- sensacji szukasz i tyle. Nie chciałabym takiej "przyjaciółki"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-12-08 11:19:06

a moze niekoniecznie ja zdradzil? nie bylas swiadkiej owej sytuacji tylko ktos powiedzial Ci co mniej wiecej widzial. a sam zreszta tez nie widzial nic konkretnego. zastanow sie czy chcesz zniszczyc zycie przyjaciolce jednym nieporozumieniem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-08 10:44:21

Jeśli jesteś jej przyjaciółką to ją znasz. Zastanów się czy chciałaby o tym wiedzieć. Ja bym chciała, żeby moja przyjaciółka mi powiedziała o czymś takim.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-08 09:12:23

Nie mów jej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-09 00:28:02

tak pewnie, niech nie mówi i pozwoli na to by przyjaciółka wyszła za kretyna, który ją zdradza... serio chciałabyś żeby twoja przyjaciółka nie powiedziała ci o zdradzie twojego faceta? serio chciałabyś zmarnować sobie życie wychodząc za kogoś kto nie potrafi nawet dochować wierności?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1