Decyzja dnia

Przekłute sutki - TAK czy NIE? Paulina, 23 l.

Bardzo proszę o opinię szczególnie te dziewczyny, które mają doświadczenie z piercingiem. Sama mam już kilka kolczyków. Oczywiście w uszach, ale też malutki w nosie i w brwi. Trochę bolało, ale do przeżycia. Mojemu chłopakowi się podobają, rodzina też to jakoś przełknęła, ale nabrałam ochoty na coś jeszcze. Kiedyś marzył mi się pępek, ale to strasznie oklepane. Ostatnio myślę o przekłuciu sutków, ale na razie coś mnie powstrzymuje.

Przede wszystkim chodzi o ból, bo mam strasznie wrażliwe piersi. Wystarczy, że założę bluzkę bez stanika i już mnie to drażni. Może się to przydaje w łóżku, ale na co dzień to raczej słabe. Jak sobie wyobrażę, że ktoś mi przy nich majstruje i wbija igłę, to aż mnie skręca. Ale z drugiej strony, to mi się po prostu podoba. Mam kształtny biust, więc mogę chodzić bez biustonosza. Fajnie to wtedy wygląda.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-09 17:11:43

Mam w obu brodawkach (ludzie- sutek to cała pierś!). Jestem zadowolona. Boli dosłownie sekundkę i nie jakos wybitnie (nastawiałam się na coś gorszego). Po przekłuciu też trochę boli przez ok. dobę, ale moim zdaniem w skali 1-10, to nawet ten jeden trudno przyznać. Goiło się sprawnie. Żałuję tylko jednego- że zrobiłam to dopiero teraz, a nie dużo, dużo wcześniej. Polecam znaleźć dobrego piercera, a nie pierwszą lepszą osobę i wszystko będzie dobrze. BTW- opinia innych ludzi mi zwisa- nie chodzę z wywalonym biustem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-09 16:58:23

"Boję się tylko jednego. Że zaraz ktoś mnie wyzwie od najgorszych, bo to takie kontrowersyjne i kojarzy się z pustymi dziewczynami." - no ale to komu ty te sutki będziesz pokazywać?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-09 08:26:54

Zastanów się tylko czy nie będziesz kiedyś tego żałować, kiedyś Ci się znudzą a dziury w sutkach zostaną, no i przebijanie sutków boli ale to Twoje ciało więc sama zdecyduj czy warto czy nie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-09 23:18:06

Każde przekłucie boli geniuszu, sama napisała, że ma już kilka kolczyków. Jeśli kolczyki jej się znudzą, to po prostu je wyjmie, a dziurki się same zrosną po jakimś czasie, więc z tym nie ma problemu. Autorko listu - go for it :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-09 08:05:31

mnie się bardzo podobają i myślę nad przekłuciem kiedyś :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1