Decyzja dnia

Pozwalam chłopakowi myć zęby moją szczoteczką. Obrzydliwe? Paulina, 22 l.

Nie pytałabym się o to, gdyby ktoś mi tego nie wytknął. Ja tam nie widzę w tym nic złego i nawet mnie zdziwiło, że robię coś tak niby szokującego. A więc tak - mam chłopaka, z którym jeszcze nie mieszkam. Ale często zdarza nam się u siebie nocować. Zazwyczaj bez specjalnego planowania. Po prostu randka się przedłuży albo któremuś z nas nie chce się wracać do siebie. Wtedy jakoś sobie radzimy. Jak nie mamy ze sobą żadnego bagażu, to śpimy w bieliźnie, zawsze się jakiś dodatkowy ręcznik znajdzie, a szczoteczka do zębów wystarczy jedna.

I to właśnie przeraziło moją koleżankę, kiedy się o tym dowiedziała. Stwierdziła, że to obrzydliwe. Zupełnie, jakbym szorowała toaletę własną szczoteczką. Czy ona oszalała? Mój chłopak jest zadbanym i zdrowym człowiekiem. Ma ładne zęby, nie śmierdzi mu z ust, ani nic takiego. Zupełnie nie czuję obrzydzenia przed tym, żeby oddać mu swoją szczoteczkę albo użyć jego. Inaczej nie mogłabym się z nim nawet całować.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-21 15:25:41

Dla mnie to normalnie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-20 22:53:41

Tak, jest różnica pomiędzy pocałunkiem a używaniem cudzej szczoteczki. Na szczoteczce do zębów móże zostać nawet krew i można się czymś niechcący zarazić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-20 20:41:39

może to dziwnie zabrzmi ale szczoteczka do zębów jest dla mnie czymś intymnym to trochę tak jakby nosić po kimś majtki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-20 16:10:45

Mój mąż ma piękne, zdrowe zęby, a mimo wszystko miałabym opory. W drugą stronę w ogóle nie ma mowy, ja, mimo dbania jak potrafię i spędzania długich godzin u dentystów, ciągle mam problem z uzębieniem. Jakoś byłabym zniesmaczona, jakby nagle wziął moją szczoteczkę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-20 08:04:06

A to taki wielki problem lub wydatek kupić dodatkową szczoteczkę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-19 23:45:49

skoro często u siebie nocujecie to dlaczego nie możecie kupić 2 szczoteczek - jedną dla Ciebie zostawisz u niego w domu a on swoją w Twoim... Szczoteczka to mały wydatek i w dodatku nie zajmuje dużo miejsca w domu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1