Decyzja dnia

On nie wie, że jestem niepełnoletnia. Powinnam się przyznać? Anonim, 16 l.

Mam 16 lat, ale w ogóle nie wyglądam na swój wiek. Maluję się, mam fajne ubrania, chodzę na obcasach i dają mi przynajmniej 18 lat. Nie jestem też taka głupia i wstydliwa, jak moje koleżanki. Dużo mówię, potrafię zainteresować faceta. Wyglądem i tym, co mam w sobie. Od jakiegoś czasu spotykam się ze starszym ode mnie mężczyzną. Ma 30 lat, ale świetnie się z nim dogaduję. On lubi młodsze, ja starszych i jest ok. Nie tylko ze sobą rozmawiamy, bo seks też jest.

Nawet mi to imponuje, bo przy nim czuję się jak prawdziwa kobieta. Chciałabym być już dzisiaj trochę starsza, ale tego nie przeskoczę. Zachowuję się i wyglądam dojrzale, więc dlaczego tego nie wykorzystać? On właśnie myśli, że mam 18 lat i niedługo zacznę klasę maturalną... Nie wyprowadzam go z tego błędu, bo pewnie by się przestraszył, a ja naprawdę go lubię. 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-14 18:58:45

jesteś prawie prostytutką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-14 09:32:32

Co to za czasy, że jak się kogoś lubi to się z nim sypia? Seks możesz legalnie uprawiać już teraz, ale to nie w porządku, że okłamujesz faceta. Kurde, moim zdaniem jesteś za młoda na taki związek ale rób co chcesz. W ogóle nie rozumiem czemu wszyscy tak ten seks wcześnie chcą uprawiać. Przecież jest na to czas. Nie lepiej zacząć od romantycznego trzymania się za ręce, patrzenia sobie w oczy, leżenia nocą na trawie wpatrując się w gwiazdy? Przecież fajne jest to napięcie, te podchody i to powolne przechodzenie na wyższy level.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1