Decyzja dnia

Nudzę się w łóżku. Powiedzieć chłopakowi, że mam ochotę na coś mocniejszego? Ala, 19 l.

Straciłam dziewictwo strasznie późno. Myślałam już, że na zawsze zostanę starą, nietkniętą panną. 19 lat to chyba najwyższa pora. No, ale wreszcie mam chłopaka, kochamy się i od kilku miesięcy uprawiamy seks. Jest całkiem fajnie, ale od początku myślałam, że czegoś mi brakuje. On jest czuły, delikatny, ciągle pyta czy jest mi wygodnie, czy nie boli, czy tak może być. Wiele dziewczyn chciałoby mieć takiego partnera. Mnie zaczęło to nudzić. Seks kojarzy mi się z czymś ostrzejszym, a on chyba nie może mi tego dać. Jeszcze nie pytałam i nie wiem jak zareaguje.

Często wyobrażam sobie, jak wchodzi do mojego pokoju, rzuca mnie na łóżko, wiąże, knebluje i robi swoje. Nie pyta, czy przypadkiem coś mnie nie boli. Ma to zupełnie gdzieś. Chce się wyżyć i nie patrzy na moją wygodę. Zaraz ktoś mi powie, że naczytałam się tych głupich książek w stylu „Greya”. Tak, czytałam, ale ten instynkt był we mnie od dawna. Teraz mam z kim to robić, więc chciałabym tego spróbować. Chciałbym poczuć podniecenie i ból. Nie chcę wyjść jednak na chorego zboczeńca...

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (20)
ocena
2.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-26 22:20:00

Fantazje nie są niczym złym, ja np. fantazjuję o seksie z kilkoma mężczyznami naraz. Jednak raczej nigdy tego nie spróbuję, krępuje mnie własne poczucie przyzwoitości :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-26 09:26:48

Z Tobą nie jest nic nie tak ale musisz powiedzieć swojemu chłopakowi o swoich fantazjach, to wcale nie jest nic nienormalnego. Kto wie może on też chciałby spróbować trochę ostrzej ale boi się Twojej reakcji na ten temat tak jak Ty jego. Musicie porozmawiać, podejrzewam że chłopak się zgodzi, warto spróbować poruszyć ten temat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-25 21:26:24

jak czytam niektóre komentarze to nie wiem czy smiac sie czy płakać. Co złego jest w ostrzejszym sexie? na serio dla was sex to tylko na misjonarza ? Tak uprawiam ostrzejszy sex lubimy z mężem kajdanki , pejczyk , klapsy ciagniecie za włosy itd i nie czuje sie z tym jak dz..ka czy worek na sper.e tak jak tu piszecie. Może troche wiecej odwagi dziewczyny :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-24 23:42:06

19 PÓŹNO ?!?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-25 17:56:40

No! A co ty, nie wiesz że najlepszy wiek na rozpoczęcie współżycia to 13 lat? Noo, 16 to już ostatni dzwonek. Ale 19 to już rzeczywiście dość późno, nie wiem jak można tak strasznie długo z tym czekać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-24 22:42:37

Beznadziejne komentarze. Walić prawdziwość tego listu. Ja jestem przykładem kobiety, która lubi być w 100 uległa mężczyźnie w łóżku. Lubię, kiedy sprawia mi ból (w sposób kontrolowany; od tego są ROZMOWY, żeby ustalić partnerem pewne granice), lubię słuchać sprośnych i wulgarnych tekstów. To mnie podnieca. Nie czuję się uprzedmiotowiona, bo na co dzień mój partner okazuje mi ogromny szacunek i miłość. Po prostu - to nas kręci, to nas podnieca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-24 22:52:58

Super, tylko kogo to obchodzi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-25 01:39:11

To był komentarz a propos tekstów poniżej: "Dziewczyna z nudów chce z własnej woli być potraktowana jak tania dz*wka. Dziewczyny, co się z wami dzieje?" czy "No tak na pewno bardzo by ci było przyjemnie, gdyby facet potraktował cię jak ostatnią szm*tę, rzucił na łóżko i rżnął nie zwracając uwagi czy cię coś boli. Chcesz być potraktowana jak worek na spermę?". Nikogo to nie musi obchodzić, ale wiem, że jest więcej kobiet takich, jak ja. Nie ma się czego wstydzić. To są naturalne potrzeby. Lubię, po prostu, kiedy dominuje nade mną samiec, a nie miękka pipka, która będzie mnie głaskać po twarzy i pytać, czy tak mi wygodnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-09-24 21:18:32

za dużo greya sie naczytałaś dziewczynko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-24 21:02:00

Przeczytałam: "straciłam dziewictwo strasznie późno" (19 lat) - dalej nie czytam...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-09-24 17:07:01

Czy kobiety w tych czasach już zupełnie wyzbyły się czegoś takiego jak godność? Dziewczyna z nudów chce z własnej woli być potraktowana jak tania dz*wka. Dziewczyny, co się z wami dzieje?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-24 18:09:30

W tych czasach? Godności? Nudów? A co się z tobą dzieje, że zadajesz takie idiotyczne pytania? Taka forma seksu istniała od początku i od początku były kobiety, które wolały to bardziej od delikatności i romantyzmu. Nikt tutaj godności nie traci, bo każda strona ustala co będą robić, w jaki sposób, czego chcą, czego nie chcą itd. I co najważniejsze - TO JEST GRA. Takie zachowania rzadko kiedy wychodzą poza sypialnię i służą jedynie sprawieniu przyjemności uczestnikom.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-24 21:14:25

Jasne, zupełnie normalne jest to że facet ma gdzieś że kobieta może czuć ból, ważne żeby się na niej wyżyć jak na jakimś śmieciu. W d*pach wam się od greya poprzewracało i tyle. Potem wielki zdziwienie i lament że faceci nie szanują kobiet i traktują je przedmiotowo. Tylko że kobiety teraz same się o takie traktowanie proszą. A jeśli ktoś lubi takie zabawy to jest jego prywatna sprawa. Nie wiem po co pisać o tym w internecie i pytać obcych ludzi o tak intymne rzeczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-24 17:04:11

Hmm, skoro 19 lat to tak późno na stracenie dziewictwa, chyba powinnam się zacząć niepokoić. Mam 22 lata, nadal jestem dziewicą, nawet nie miałam nigdy chłopaka, więc według toku "myślenia" autorki listu pewnie coś ze mną nie tak:D Coraz bardziej żałosne te wasze listy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-24 14:32:29

No tak na pewno bardzo by ci było przyjemnie, gdyby facet potraktował cię jak ostatnią szm*tę, rzucił na łóżko i rżnął nie zwracając uwagi czy cię coś boli. Chcesz być potraktowana jak worek na spermę? Tak się kończy czytanie durnych książeczek dla napalonych gimbusów intelektualnych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz