Decyzja dnia

Nie zgodzę się na seks przed ślubem. Czy powiedzieć o tym chłopakowi na początku związku? Anonim

Bardzo proszę o radę w ważnej dla mnie sprawie... Mam 20 lat i chyba jestem w pierwszym związku w swoim życiu. Widujemy się często, może coś z tego będzie, ale na razie nie wiem. Naprawdę boję się momentu, kiedy zostaniemy już oficjalnie parą. Chcę tego, bo potrzebuję miłości, ale nie wiem czy on jest taki wyrozumiały, na jakiego na razie wygląda... Nie podejrzewam, żeby miał takie same zasady jak ja i z tego może powstać wielki problem. Szkoda by było, gdyby nie wyszło z takiego powodu.

Powiem szczerze, że tak jestem wychowana i sama mam takie przemyślenia, że seks to jest zbyt ważna sprawa, żeby się do niej zabierać byle kiedy i z byle kim. Jestem trochę staroświecka, bo uważam, że najlepiej zaczekać do ślubu. Tak mówi też moja wiara, którą ja szanuję. Wiem, że to nie jest dzisiaj modne. Chciałabym być szczera i budować ten związek na prawdzie, dlatego biję się z myślami. Kiedy i czy w ogóle powinnam mu o tym mówić na początku znajomości?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2017-03-31 20:32:02

nie mow mu, na pewno nie teraz. jeszcze nawet jak to ujelas nie jestescie oficjalnie para. zreszta skoro to Twoj pierwszy chlopak to wcale nie jest pewne, ze uda Ci sie 'wytrzymac' przez kilka lat w strzemiezliwosci u boku mezczyzny ktorego byc moze bedziesz kochala

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-31 14:10:07

jeśli jeszcze tego nie czujesz to poczekaj bo nie ma co się spieszyć z byle kim. Ale jeśli już się znajdzie tego właściwego jedynego to moim zdaniem nie ma co czekac z sexem. W tej dziedzinie tez trzeba zobaczyć czy się do siebie pasuje bo później po slubie będzie cos nie tak i co wtedy? A to ze wtedy takie pary bardzo często się rozwodzą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-31 11:54:36

Powiedz mu. Szkoda waszego czasu jeśli macie inne priorytety.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-31 08:16:01

Ha, ha,ha! A może on wcale nie będzie ci proponować seksu i wyjdzie tak jak w tej historii: A. de Mello "Boję się, że mnie pocałujesz" "John i Mary szli wzdłuż drogi późnym wieczorem. Bardzo się boję, John, powiedziała Mary. A czegóż miałabyś się bać? Boję się, że mógłbyś mnie pocałować. Jakże mógłbym cię pocałować, kiedy niosę w każdej ręce wiadro, a pod każdą pachą kurę? Bałam się, że możesz wsadzić kury do wiadra i wtedy mnie pocałować. Częściej niż myślisz, ludzie robią ci to, o co ich prosiłeś!" Ha,ha! Tak mi się skojarzyło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1